1

Téma: Bordel v USB zvukovce

Už delší dobu mám externí zvukovku- M-Audio MobilePre USB.

Asi před 14 dnama jsem přeinstalovával celej systém (Windows 7 32bit). Použil jsem stejný instalačky, stejný ovladače, veškerej SW i HW, ale po týhle reinstalaci mi začala zvukovka zlobit- při přehtrávání jakoby stříli ruchy (jakoby na půl sekundy zvuk uplně rozladěnýho rádia).

Už jsem zkoušel různý USB vstupy v kompu, různý kabely, aktualizace SW i FW zvukovky, nic.. No a na jinejch počítačích zvukovka funguje tak, jak má, takže problém musí bejt někde u mě. V čem by mohl bejt problém, když všechno předtim bylo v pohodě?

0 xLajků:

2 Naposledy upravil: DIGITAL CHOCOLATE (17. 11. 2011 12.57:29)

Re: Bordel v USB zvukovce

Mám úplně stejný problém s Maudio, a dělal jsem stejné kroky a nic... Taky by mě to zajímalo. Akorát mám Fast Track. V nahrávkách ten ruch není, ale otravuje to při nahrávání takovým způsobem, že není při těchto ruších na chvilku slyšet ani metronom

0 xLajků:

3

Re: Bordel v USB zvukovce

stejnej problém lexicon alpha

ukulele
0 xLajků:

4

Re: Bordel v USB zvukovce

Pište alespoň, jestli máte NB nebo Tower, na notasu jsou problemy vetsinou spojeny s problemem zemeni (brum, sum, ruzny dalsi artefakty). Tedy predpokladam ze mate nastavenej prijatelnej buffer na ASIO alupance nepochazi odtud.

0 xLajků:

5

Re: Bordel v USB zvukovce

tak u mne je problém odstaněn,mohl za to zdroj v pc kterej se pomalu a jistě odebíral do věčnejch lovišť a navíc byl slabej dal jsem 500w a vše jede jak má,ale než jsem na to přišel tak jsem se málem opupínkoval  big_smile  big_smile

ukulele
0 xLajků: