1 Naposledy upravil: cruXer (19. 11. 2006 15.06:21)

Téma: Basa na Punk

Zdravim, sem uplnej zacatecnik na basu. Chtel bych hrat punk a nevim jakou na to koupit basovku, tak do tech 5 000kc. Tak mi tu pls davejte nejaky navrhy,i odkazy diky smile

0 xLajků:

2 Naposledy upravil: Klusi (19. 11. 2006 14.57:11)

Re: Basa na Punk

Fokus Precision za 4, Fokus Jazzbass za 5, nebo nějakej Squier... (ale tam je jazzbass už na nějakejch šesti sedmi, přesně nevím). Radil bych novej, až budeš vědět co budeš a jestli budeš do budoucna hrát, tak potom lze kupovat i starší, podle sluchu, ceny a značky...

Neuser for president! Sadowsky, Fender a Vlasak taky...
0 xLajků:

3

Re: Basa na Punk

+ 1 pro Fokus... klidně i kopii MusicMana...

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

4

Re: Basa na Punk

a kolika struna je na punk vyhovujici ?

0 xLajků:

5

Re: Basa na Punk

Čím míň, tím líp, takže 4.

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

6

Re: Basa na Punk

Čtyřka naprosto bohatá... Jednoduchá hudba, jednoduchá basa..:)

Neuser for president! Sadowsky, Fender a Vlasak taky...
0 xLajků:

7

Re: Basa na Punk

na punk nepotřebuješ víc než čtyři, stejně asi většinou pojedeš jen na jedný....doporučuju taky Fokuse, z druhý ruky je to složitý, pokud začínáš tak lehce můžeš narazit na šmejd....
Jen malej dodatek, píšeš že jsi začátečník jinak bych ho sem necpal, jsou dvě firmy Fokus a Fokus-H, ber basy pouze od Fokuse (http://www.guitars-fokus.com/) ty od duhý firmy (fokus-H) jsou o dost horší....

Hur Hur Hur!
Ehm...Keen JB (snímače fender), Hocke BG113..
A spousty chromu....:D
0 xLajků:

8

Re: Basa na Punk

Jekub napsal:

na punk nepotřebuješ víc než čtyři, stejně asi většinou pojedeš jen na jedný....doporučuju taky Fokuse, z druhý ruky je to složitý, pokud začínáš tak lehce můžeš narazit na šmejd....
Jen malej dodatek, píšeš že jsi začátečník jinak bych ho sem necpal, jsou dvě firmy Fokus a Fokus-H, ber basy pouze od Fokuse (http://www.guitars-fokus.com/) ty od duhý firmy (fokus-H) jsou o dost horší....

Diky zes mi to rek .. jinak bych se to asi nedozvedel .. diky

0 xLajků:

9

Re: Basa na Punk

Jekub napsal:

firmy (fokus-H) jsou o dost horší...

tak toje nová informace kterou  musím zařadit do svý osobní kubšopedie koukej mi npsat něco víc.......

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

10

Re: Basa na Punk

počkej, to jsem zas něco kecal?! Vycházim z diskusí taqdy na portále a co jsem sledoval tak Fokus-H je horší....pokud se pletu tak mě oprav.

Hur Hur Hur!
Ehm...Keen JB (snímače fender), Hocke BG113..
A spousty chromu....:D
0 xLajků:

11

Re: Basa na Punk

nene nemyslel sem to jako proti tobě - mě právě zajímá vo co jde a jaktože je jedne horší než druhej
...když berou oba od stejnýho korejce smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

12

Re: Basa na Punk

no hele, to co jsem tu tvrdil vychází odsud z fóra, sám jsem neměl možnost je porovnat, navíc to by chtělo asi víc než jen jednu basu od Fokuse a druhou od Fokusu-H aby to mělo smysl, ale jakej mám dojem, tak  u fokusu-h se musí mnohem opatrněji vybírat aby se našel dobrej kousek...u Fokuse jsou samo taky slabší a semtam dobrý basy, ale řek bych, že ta pravděpodobnost že narazíš na šmejd je menší...
Je možný že se pletu, nemám čas vysledovat si takový info jako odkud která firma kupuje atd. hlavně když se teď koupí basy nezabejvám....

Hur Hur Hur!
Ehm...Keen JB (snímače fender), Hocke BG113..
A spousty chromu....:D
0 xLajků:

13

Re: Basa na Punk

tak už jen to že prodávaj basy se stejnou značkou znamená že je berou od jednoho korejce (a pochybuju že by si korejci vzájemně koknurovali v dělání kopíí big_smile )
a tou zančkou myslím FOkus-h guitars made for Czech republic....pořád je maj v nabídce obě....

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

14

Re: Basa na Punk

co rikate na tuhle basu ?? je dobra ?? http://www.kytary.cz/karta.php?020305:m … mp;ID=4258

0 xLajků:

15

Re: Basa na Punk

STAGG NE

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

16

Re: Basa na Punk

juhuuu napsal:

STAGG NE

jakto na punk se nehodi ??

0 xLajků:

17

Re: Basa na Punk

ta se nehodí na nic...možná na zátop...když dáš 5000 do nějákýho bazaru nebo novýho fokuse, tak myslim, že neprohloupíš...

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

18

Re: Basa na Punk

neznas nejakou stranku kde se da ten fokus sehnat ?

0 xLajků:

19

Re: Basa na Punk

zkus http://www.muziker.cz/Default.aspx?content=0500

a fokus je http://www.guitars-fokus.com/

být tebou, tak beru Jazz Bass, Precision. Taky jsem hrával punk a na to jsou dobrý..

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

20

Re: Basa na Punk

stačí 4, ono mezi nama, 4 stačí úplně na všechno jenom někteří furt 5, 6, ale to je docela na hovno, málokdo totiž umí zahrát na dobře na 4 natož na víc strun, a do punku 4 zlatý:)

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

21

Re: Basa na Punk

a co tehnleten komplet?? http://www.kytary.cz/karta.php?0201:bas … p;ID=73640

0 xLajků:

22

Re: Basa na Punk

Ne! a uvědom si, že pokud chceš hrát punk, tak potřebuješ kombo minimálně 80ti wattový...klidně nějákýho Béhrinžéra (Behringer) ale musí to trochu řvát...Já bych ti osobně doporučoval Hocke z Pardubic.

www.hocke.org

uvědom si, že je lepší do toho na začátku nasypat víc, ale pak se nestarat...

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

23 Naposledy upravil: vítek (19. 11. 2006 20.18:51)

Re: Basa na Punk

nevim jak do punku, ale já bych komplety fakt nebral... spousta vochcalců pod záminkou že je to pro začínající basisty zabalej častokrát do jedný krabice hodně velký šmejdy... jestli to s basou myslíš vážně, tak tě za chvíli hraní na takovejhle drvoštěp začne srát. nebo co myslíte ostatní ?

"IN FACT - JAZZ'S NOT DEAD. I could be wrong now, but i don't think so..." smile
0 xLajků:

24

Re: Basa na Punk

Jenich napsal:

Ne! a uvědom si, že pokud chceš hrát punk, tak potřebuješ kombo minimálně 80ti wattový...klidně nějákýho Béhrinžéra (Behringer) ale musí to trochu řvát...Já bych ti osobně doporučoval Hocke z Pardubic.

www.hocke.org

uvědom si, že je lepší do toho na začátku nasypat víc, ale pak se nestarat...

to ten aparat musi bejt tak nabusenej jo ???

0 xLajků:

25

Re: Basa na Punk

do kapely rozhodně...

druhá alternativa (pokud tolik nemáš) tak koupit jen basu a cvičit přes věž nebo tak a prostě rok šetřit prachy a pak si koupit něco pořádnýho...Jakmile si totiž koupíš takovýhle kombíčko, tak už se ho nezbavíš...po roce hraní se to každej snaží horko těžko střelit, což vážně nejde...Když si koupíš to co jsem napsal výše, tak prostě nejmíň 3 roky nebudeš muset nic řešít. Přemejšlej nad tim, páč to za to myslim stojí.

Na nástroji prostě ušetřit nejde, takže nejhůř to SX nebo Fokus níž nechoď.

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

26

Re: Basa na Punk

vítek napsal:

nevim jak do punku, ale já bych komplety fakt nebral... spousta vochcalců pod záminkou že je to pro začínající basisty zabalej častokrát do jedný krabice hodně velký šmejdy... jestli to s basou myslíš vážně, tak tě za chvíli hraní na takovejhle drvoštěp začne srát. nebo co myslíte ostatní ?

jako rozhodně souhlas

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

27

Re: Basa na Punk

Kubš napsal:

tak už jen to že prodávaj basy se stejnou značkou znamená že je berou od jednoho korejce (a pochybuju že by si korejci vzájemně koknurovali v dělání kopíí big_smile )

Mno ono to funguje jinak (teda aspon v cine korea predpokladam totez) - jedna fabrika chrli treba i pro 20 "vyrobcu" teda spis znacek. Proto jsou tak levni. Kdyby si kazda znacka mela postavit svoji fabriku ceny by nebyly tam kde jsou..

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

28

Re: Basa na Punk

spider napsal:
Kubš napsal:

tak už jen to že prodávaj basy se stejnou značkou znamená že je berou od jednoho korejce (a pochybuju že by si korejci vzájemně koknurovali v dělání kopíí big_smile )

Mno ono to funguje jinak (teda aspon v cine korea predpokladam totez) - jedna fabrika chrli treba i pro 20 "vyrobcu" teda spis znacek. Proto jsou tak levni. Kdyby si kazda znacka mela postavit svoji fabriku ceny by nebyly tam kde jsou..

no jasně dyt tak sem to myslel  myslím ž ei tak napsal. A i když na to třeba ted píšou Fade tak je to stejný ale třeba by někdo mohl zkusit pochybovat...ale důkaz v podobě Fokus h který maj opravdu obě frakce nikdo nevyvrátí
jak říkám je tam jeden korejec a ten to dělá por fokus, pro lidl music lm fire apod

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

29

Re: Basa na Punk

Kubš napsal:

no jasně dyt tak sem to myslel  myslím ž ei tak napsal

Jo sorry, ja to hned nechytil.....

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

30

Re: Basa na Punk

Ještě pro Washburn, dělávali tam fender a ještě nějákou známou značku, kterou jsem zapomněl.

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

31

Re: Basa na Punk

na punk bych bral fokuse precisiona + nějaké kombo na inzerát

LEE HOOKER,  PEAVEY SPECTRUM ANALOG FILTER, EH MICROSYNTH, KORG X-911, FENDER MUSTANG FLOOR, MINIPOPS
0 xLajků:

32

Re: Basa na Punk

Tohle by byla dobrá basa na punk - na fender.cz:

Baskytara
Prodám baskytaru, kopie Ibanes, dobrý stav, 2450Kč
http://www.fender.cz/img_inz/194260.jpg

Tyvoé!!! kopie Ibanez!!! No tak to je nátěr... už čekám, až se někde objeví "kopie Fokus" nebo "kopie Stagg"

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

33

Re: Basa na Punk

když už tak tam měl napsat Fodera

LEE HOOKER,  PEAVEY SPECTRUM ANALOG FILTER, EH MICROSYNTH, KORG X-911, FENDER MUSTANG FLOOR, MINIPOPS
0 xLajků:

34

Re: Basa na Punk

mikulik napsal:

Tohle by byla dobrá basa na punk - na fender.cz:

Baskytara
Prodám baskytaru, kopie Ibanes, dobrý stav, 2450Kč
http://www.fender.cz/img_inz/194260.jpg

Tyvoé!!! kopie Ibanez!!! No tak to je nátěr... už čekám, až se někde objeví "kopie Fokus" nebo "kopie Stagg"

Týýýýýýýýý vole no tak to mě poser big_smile big_smile big_smile.Si taky můžu napsat na hlavu svýho fokusa fixou Fender a šup s tím do bazaru big_smile big_smile big_smile

0 xLajků:

35

Re: Basa na Punk

salof napsal:

když už tak tam měl napsat Fodera

smile smile smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

36

Re: Basa na Punk

Fender se dělá  v Koree pořád smile jsou možná občas lidma hodnocený vejš než mexicánci...maj solidní osaszení moc pěknej design jen horší počáteční seřízení....

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

37

Re: Basa na Punk

Kubš napsal:

Fender se dělá  v Koree pořád  jsou možná občas lidma hodnocený vejš než mexicánci...maj solidní osaszení moc pěknej design jen horší počáteční seřízení....

No jo... to máte: předstih, ventily, odtrh, bohatost směsi...

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

38

Re: Basa na Punk

jinak ta kopie ibanezu není to nějak překopaná jolana???

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

39 Naposledy upravil: mikulik (20. 11. 2006 14.33:58)

Re: Basa na Punk

Kubši, to je Jolana... big_smile big_smile big_smile big_smile Seznamte se - Jolano, tohle je Kubš...

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

40

Re: Basa na Punk

a já jsem zas na ocet....

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

41

Re: Basa na Punk

ale jo je to jolana to vím ale já mám vhlavě tele bas od jolany jen tu s tím F otvorem

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

42

Re: Basa na Punk

Škoda, že ten frajer nanapsal IBANES i na tu basu wink

DEAN export 4, Peavey DynaBass 4 MKII. (RM Pickups BHB44), Boss GT6B, H&K QS410PRO, ESH RaptorIII.
Jinak vobě ruce nemotorně levý...a jsem prase, neb basu kreslim, někdy míň, někdy víc, někdy vůbec, někdy pastelkou
0 xLajků:

43

Re: Basa na Punk

Zdravim, začínam na basu, budu se pohybovat spíše v punk-rocku.. Bude vyhovující tato http://kytary.cz/washburn-t12/HN103534/ ? díky za názory, Tom

0 xLajků:

44

Re: Basa na Punk

Ahoj, zkus pohledat. Do punk-rocku mi lipové dříví nepřijde až tak nejlepší, chce to IMHO něco průraznějšího.
Taky otázkou, kolik do toho chceš/můžeš investovat... Určitě se tu dozvíš, že lepší je za ty peníze zkusit sehnat starší kousek o třídu až dvě vyšší.

Nicméně místní punkeři jistě doporučí lepší značku (Squier Precision bass?)

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

45 Naposledy upravil: Janec (14. 12. 2011 20.34:46)

Re: Basa na Punk

Ale jo, ta klidně může být.
Tady máš zvukovou ukázku.
http://www.youtube.com/watch?v=0y7e8uzfTVk
Ale zkus třeba na bazaru najít nějaký Squier precision, ten má i tvar baskytary co psala punkové dějiny. Mohl by jsi s ní vydržet déle spokojený. wink

Ups, Dali byl rychlejši smile

0 xLajků:

46

Re: Basa na Punk

Janec napsal:

Tady máš zvukovou ukázku.

To je teda zvuková ukázka jak stehno. Du blejt.

Jinak souhlas. Na bazáči nějakej Squier Precision, třeba tenhle, jestli to teda zrovna nemusí být černá: http://hudebnibazar.cz/inzerat.php?ID=6 … rder=datum

A nebo když černá, tak třeba rovnou vyšší level, a to přímo Fender: http://hudebnibazar.cz/inzerat.php?ID=6 … rder=datum

Záleží na tom, jakej máš rozpočet. Ale když uvádíš toho Washburna, tak asi ne moc. Jasně, (nejen) na punk by šel i ten.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

47 Naposledy upravil: m3 (15. 12. 2011 01.05:26)

Re: Basa na Punk

Thomy napsal:

Zdravim, začínam na basu, budu se pohybovat spíše v punk-rocku.. Bude vyhovující tato http://kytary.cz/washburn-t12/HN103534/ ? díky za názory, Tom

no to si kup radsi ode mne les paula smile 
http://hudebnibazar.cz/inzerat.php?ID=6 … rder=datum
zvlast pro zacatecnika je to podlne hratelny nekery ty levny precly sou hrozny kopyta a padaj na hlavu..

D.a.l.i napsal:

Do punk-rocku mi lipové dříví nepřijde až tak nejlepší, chce to IMHO něco průraznějšího.

to bych zas netvrdil definitivne zase to bude vic basovat kdyz to budes strouhat trsatkem u kobyly.. smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

48

Re: Basa na Punk

Hlasuju pro lespaula...
Taky jsem na něj začínal hrát punk.... Jenže to byl jolana paul a tenkrát cca před 9ti lety jsem za něl dal 4 tisíce... No a být začátečník dnes a mít možnost koupit za ty stejný prachy epíka tak je to jasná volba...

Ohledně precisiona musím souhlasit s M3  a precla bych nedoporučoval na začátek, protože je hodně specifický a člověk se musí naučit milovat jeho zvuk. A právě ty levné kopie jsou takový polena  smile  smile  smile

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

49

Re: Basa na Punk

na punk je to jedno

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

50

Re: Basa na Punk

na punk měl nejlepší kytaru 16-letej Kodym ... zprznil nějakou kytaru tvarově i barevně a na hlavu napsal Asser!!!!
tak se hraje punk!!!!!!!!!

Paparatzzi napsal:

na punk je to jedno

  big_smile

všechna sláva polní tráva, dříve maršály a džezbas, dneska korejský ememky ... hudba nejni o ceně nástrojů
nesnášim ty, co nemaj rádi woodyho ;-)
0 xLajků:

51

Re: Basa na Punk

Paparatzzi napsal:

na punk je to jedno

s tim teda rozhodně nesouhlasim  tongue
samozřejmě hlasuju pro precision,protože precision je punk a punk je precision  cool

0 xLajků:

52 Naposledy upravil: SMETS (15. 12. 2011 11.34:58)

Re: Basa na Punk

pekelnik napsal:

Paparatzzi napsal:

    na punk je to jedno

s tim teda rozhodně nesouhlasim

taky nesouhlasim.


pekelnik napsal:

samozřejmě hlasuju pro precision,protože precision je punk a punk je precision  cool

ale jo jasně. Jenže si myslim že pro začátečníka je snažší vyloudit tón třeba z jazzbasu nebo z PJ, protože z JJ, PJ leze ten zvuk takovej víc kultivovanej.

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

53

Re: Basa na Punk

víte houby co je punk smile

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

54

Re: Basa na Punk

SMETS napsal:

protože z JJ, PJ leze ten zvuk takovej víc kultivovanej.

jo,víc Véčkovej  big_smile


SMETS napsal:

takovej víc kultivovanej.

pak to naprosto popírá punk  big_smile

0 xLajků:

55 Naposledy upravil: Gandalf (15. 12. 2011 12.01:43)

Re: Basa na Punk

pekelnik napsal:

jo,víc Véčkovej  big_smile

http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=10105
menší reklama na Véčko

Thomy napsal:

Zdravim, začínam na basu, budu se pohybovat spíše v punk-rocku.. Bude vyhovující tato http://kytary.cz/washburn-t12/HN103534/ ? díky za názory, Tom

- měl jsem, hrál jsem, prodal jsem...nebrat smile

Pasivní basista - děcka rostou, basa leží ladem a čeká na slavný návrat do popředí
0 xLajků:

56

Re: Basa na Punk

pekelnik napsal:

pak to naprosto popírá punk  big_smile

ale jóó já taky při JJ mám balanc u krkáče. Tady jde o to, že on je začátečník!!! a když bude chtít tak tam ten podobnej P bordel udělá taky a pak se třeba rozhodne jakou cestou půjde... smile

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

57

Re: Basa na Punk

Díky za názory! smile Já se v kytarách nevyznam. Rád bych něco jednoduchýho na hraní a abych nemusel moc tlačit na struny - chvíli sem hrál na akustiku a kamarád měl doma takovou, že se nemuselo moc tlačit a akordy tam šly skoro sami a druhej kamarád měl takovou, že mi sem musel vynaložit úsilí, abych vůbec akord zahrál..

0 xLajků:

58 Naposledy upravil: m3 (15. 12. 2011 15.48:05)

Re: Basa na Punk

jak sem rikal .. big_smile http://hudebnibazar.cz/inzerat.php?ID=6 … amp;order=
jestli si nekde u prahy tak si ji prid vyzkouset big_smile sou na ni mirne odrbany struny elixir, ale nemam gigbag navic...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

59

Re: Basa na Punk

určitě toho leps paula!!!! je to stylovka a zvuk to bude mít krutej....



Aidamos napsal:

To je teda zvuková ukázka jak stehno. Du blejt.

tak v rámci možností to dá o base pěknej obrázek....to víš ukazoval jen basu a nenapsal k tomu do popisku že má Y strun a X čudlíků jeden je volume druhej trolume a třetí kvatrlume big_smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

60 Naposledy upravil: UR (16. 12. 2011 16.11:07)

Re: Basa na Punk

Pánové na punk zásadně bezpražcovýho precla a trsadlem!
http://www.youtube.com/watch?v=DC5BUb9v … playnext=5

0 xLajků: