1

Téma: Škola v Ostravě

Zdravím
Chtěl bych se zeptat jestli byste mi neporadili nějakou hudební školu kde učí na baskytaru v Ostravě, jsem úplnej začátečník a nepotřebuju nic extra:) Díky za odpovědi:)

0 xLajků:

2

Re: Škola v Ostravě

Ahoj, jestli máš zájem o soukromou výuku, tak mi napiš na icq: 227-617-687. Třeba se domluvíme. wink

0 xLajků:

3 Naposledy upravil: spider (06. 04. 2007 05.29:58)

Re: Škola v Ostravě

Ahoj. Ja chodim na Sokolskou tridu k pani ucitelce Svehlikove, jsem maximalne spokojen. Pak se uci basa v Porube, tam uci(l) Lukas Muzik. Rozdil je v pristupu, Lukas je pedant ktery jde tvrde po rytmu a presnosti, technice, cteni not ale musim rict ze vi o cem mluvi. Iva je oproti tomu kytaristka (jako ne ze by nevedela o cem mluvi, ale jeji primarni nastroj je zkratka jiny), ale jeji pristup mi vyhovuje mnohem vic - netlaci na pilu, vyuka je vetsinou slozena z trochy teorie, techniky, ale vetsinu tvori cviceni skladeb napr od Stinga, E. Claptona, C. Jobima, Louise Armstronga, ale hrali jsme treba i Metallicu. Nemam tolik casu kolik bych potreboval na opravdu hloubkove studium baskytary proto me to vyhovuje vic.

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

4

Re: Škola v Ostravě

K Mužíkovi také chodil jsem - dal mi technickou jistotu a skvělý základ, je sice přísnej(pedantem bych ho nenazýval), určitě k němu bež, alespoň se podívat, stojí za to se nechat nějakou dobu sekýrovat a odstranit tak zlozvyky(částečně). Taky k němu už nechodím:), přece jen mě nebaví cvičit a nemám tolik času jak tomu bejvávalo(Tudíž nevyužiju potenciál docházky k němu). Basáci, kteří to u něj absolvujou sou často naprosto někde jinde, než většina těch, co znám od jiných učitelů. Na dobu, kdy jsem k němu chodil, nedám dopustit.

Tyhlety podivný citrusy...
0 xLajků:

5

Re: Škola v Ostravě

ja od nej chodil jak zbitej smile sebevedomi na nule, nechut cvicit...holt na kazdeho plati neco jineho, ale na techniku je opravdu vybornej

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

6

Re: Škola v Ostravě

Zdrec, ještě můžu doporučit www.akordart.cz v Zábřehu...já jsem tam začal wink ...

...Perkele...
0 xLajků:

7

Re: Škola v Ostravě

Docela mě zajímá ta škola na Sokolské...přecejenom, Zábřeh mám trochu z ruky a nějak hloubkově s tím ani neuvažuju:) Ale díval jsem se na jejich stránky a vůbec tam nemají obor Baskytary...tak nevím:) Kdyžtak se tam mám asi zajít poptat přímo že?:)

0 xLajků:

8

Re: Škola v Ostravě

Coen napsal:

stránky a vůbec tam nemají obor Baskytary...tak nevímsmile Kdyžtak se tam mám asi zajít poptat přímo že?smile

Jo, to bude nejlepsi, Iva je docela vytizena, ale vim ze ji na basu ted vypadl jeden zak, tak snad se s ni nejak dohodnes. Skolne je vic nez privetive 1500kc/pulrok

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

9

Re: Škola v Ostravě

Lidi kam z těchto různých škol zajít, když mám basu, chuť hrát, čas hrát. Ale chybí mi úplně hudební vzdělání. Doteď jsem hrál jenom podle tabů. Asi nemam ani hudební sluch:D Zatím se mi zamlouvá nejvíce Iva:) Můžete mi k  ní říct něco blíž?

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

10

Re: Škola v Ostravě

Iva ma individualni pristup, da se s ni dohodnout na tom co bys s baskytarou po ni chtel at uz teorii, ci praxi. Je spise kytaristka, ale basovou techniku vcetne slapu ma vyborne zvladnutou. Rekl bych ze hodne zalezi kam se chces dostat ty (obecne, ne jen u ni), nicmene muzika ktera ji podle me sedi nejlip je nekde kolem Stinga, Erica Claptona, Latiny, blues... BTW> Chystam se opet zacit chodit a poprosit Ivu at mi pomuze s notama. Nevim jak je to ted se skolnym, zaci maji vyhodu, my starsi kousky to mame zadraho

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

11 Naposledy upravil: Janaj (21. 07. 2009 10.43:46)

Re: Škola v Ostravě

CHodím k panu Stasiakovi do Ostrava- Petřkovice...

Hraje na basu skoro celý život, umí taky dobře na keyboard.
Teorií mě taky naučil (z dob učení keyboardu)
Prakticky vás naučí to, co chcete, bude s váma hrát, to, co chcete (třeba pokud si donesete noty a řeknete, tak by vás to naučil,...)


EDIT: Kdyby měl někdo zájem, tak mi napište PM, dal bych vám na něj kontakt.

0 xLajků:

12

Re: Škola v Ostravě

To je soukromnik nebo uci na ZUSce ?

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

13

Re: Škola v Ostravě

ZuŠ

0 xLajků:

14

Re: Škola v Ostravě

čau můj případ je asi takový docela dost dlouho jsem hrál na klavír/keyboard + bicí což jen tak okrajově nikdy sem žádné nevlástnil sad... uvažoval jsem že si do nového "školního" roku 10/11 koupím basu a zkusím to na ní v nějaké zušce nebo u učitele ale sám nemám ponětí který z výše zmíněných lidí by byl asi pro mě vhodnější jako pro člověka co v životě nedržel basu ani španělku v ruce... sice hudební teorii mám teoreticky zmáklou ze zuš

0 xLajků:

15

Re: Škola v Ostravě

Musíš říct odkud jsi, takhle ti těžko poradíme, ti můžeme anvrhnout učitele z druhého konce republiky smile ... samozřejmě já taky nedržel basu v ruce nikdy a hned sem začal na ZUŠce po 2 letech hraní na keyboard.

0 xLajků:

16

Re: Škola v Ostravě

tak jak to drzet te nauci asi kdokoliv z nich. Pokud mas jazzove ambice a chces se nechat prcat jak ti to nejde, jdi k Lukasovi Muzikovi.

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

17

Re: Škola v Ostravě

mno sem z ostravy a jazzové ambice rozhodně v nejbližších pár letech nemám v ůmyslu mít.. styl spíše trash,heavy metal, blues, rock

0 xLajků:

18

Re: Škola v Ostravě

jimi.joe napsal:

mno sem z ostravy a jazzové ambice rozhodně v nejbližších pár letech nemám v ůmyslu mít.. styl spíše trash,heavy metal, blues, rock

jooo to bude hodin a hodin smile trash metal... držím palce smile

Cort action bass IV / DAP 700 -> domácí výplod: 800W bass box osazený Beymou 15P80 Nd... rodiče nevěřili že si koupim basu, když sem si ji koupil tak tvrdili že nebudu cvicit. teď se jim nelíbí že cvičím protože jim o patro níž nejde slyšet televize. Proto, važte slova big_smile     jinak sháním efekt na basu z druhé ruky, pište prosím na icq 457110693
0 xLajků:

19

Re: Škola v Ostravě

Nightrod91 napsal:

jooo to bude hodin a hodin  trash metal... držím palce

BTW odkud z ovy jsi?:D

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

20

Re: Škola v Ostravě

Paparatzzi napsal:

BTW odkud z ovy jsi?

Ostrava - Lhotka.. aneb pr*** světa 15 minut od centra big_smile

Cort action bass IV / DAP 700 -> domácí výplod: 800W bass box osazený Beymou 15P80 Nd... rodiče nevěřili že si koupim basu, když sem si ji koupil tak tvrdili že nebudu cvicit. teď se jim nelíbí že cvičím protože jim o patro níž nejde slyšet televize. Proto, važte slova big_smile     jinak sháním efekt na basu z druhé ruky, pište prosím na icq 457110693
0 xLajků:

21

Re: Škola v Ostravě

Ok tam nikoho neznám:D Já jen nevěděl koho si pod tím nickem představit:)

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

22

Re: Škola v Ostravě

Paparatzzi napsal:

Ok tam nikoho neznám Já jen nevěděl koho si pod tím nickem představit:)

no přeci mě, ocasa co tady brnká jak na prvního mája a přitom vstává ve 3.45 na šichtu.... radři už to poschovávám:D

Cort action bass IV / DAP 700 -> domácí výplod: 800W bass box osazený Beymou 15P80 Nd... rodiče nevěřili že si koupim basu, když sem si ji koupil tak tvrdili že nebudu cvicit. teď se jim nelíbí že cvičím protože jim o patro níž nejde slyšet televize. Proto, važte slova big_smile     jinak sháním efekt na basu z druhé ruky, pište prosím na icq 457110693
0 xLajků:

23

Re: Škola v Ostravě

Né v pohodě:D Jen sem se bál že se pod tím tajemným nickem schovává nějaký známý nebo tak něco xD

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

24

Re: Škola v Ostravě

jo a k tomu můžíkovi na které zuš učí popřípadě z čeho se skládá výuka u něj popřípadě co se u něj hraje atd.

0 xLajků:

25

Re: Škola v Ostravě

To jimi.joe: Ahoj,pokud budes chtit klidne mi zavolej.Muj mobil je 732229077... Muzem se domluvit na nejake lekci.Luky

0 xLajků: