1

Téma: slap videa

Zdarec lidi pred nakym casem mi tu nekdo doporucil na slap videa jako Stuart Hamm - slap, pop tap, a dalsi jako je Wooten, ale prave problem je kde to sehnat??kdyz dam na morpheusovi vyhledat napr. toho Hamma tak mi to vyhleda naky zasr...pecka :-)) Wootena by to asi naslo, ale toho si chci nechat na jindy...diky za rady
Da Bazz

Mé kapely: EXIL 51-alternativní pop-rock, FULLCONTACT-live hip-hop

vzory: Tim BOB, Stefan Ude, FLEA, Colin Edwin atd.

vybavčo:  Tobias Growler 5 (oldschool řada), Ampeg BA 115, EBS valvedrive, Morley volume pedal, Korg Pitchblack, sluchátka Audio-Technica ATH-A 700.
0 xLajků:

2

Re: slap videa

Cus, Hamma mam v DivX, ozvi se mi kdyz tak na ICQ. smile

Ibanez SR 705 WNF, snímače EMG 40DC, struny DR, bezdrát Sennheiser EW 172 G2, Hughes & Kettner Quantum 600, Peavey Tour 2*10, Kustom G-115H, ladička Korg DTR-2000.
0 xLajků:

3 Naposledy upravil: juhuuu (07. 06. 2006 13.58:24)

Re: slap videa

da basscoreman: stáni si program EMULE... mta jsem ssehnal tohle:

*(Bass) Flea - Bass Jamming & Techniques
*[BASS VIDEO] Learn electric bass, thumb up&down (Victor Wooten & marcus miller style)
*Bass Guitar Lessons & Techniques - Larry Graham - Super Slapping Bass - 1'03'01
*Guitar Lessons - Victor Wooten - Bass Technique
*Instructional - Slap, Pop & Tap for the Bass with Stuart Hamm
*Stuart Hamm - Deeper Inside the Bass cd1
*Rhcp Drum & Bass Play Studio Lesson

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

4

Re: slap videa

zdar..tak sem stah ten emule.....ale problem je ze me nebavi cist si vsechny ty veci v aj...de si k tomu stahnout naka cj nebo tak??? jo a k jakymu se mam pripojit serveru, abych nasel ty bassvidea??? dekan

Mé kapely: EXIL 51-alternativní pop-rock, FULLCONTACT-live hip-hop

vzory: Tim BOB, Stefan Ude, FLEA, Colin Edwin atd.

vybavčo:  Tobias Growler 5 (oldschool řada), Ampeg BA 115, EBS valvedrive, Morley volume pedal, Korg Pitchblack, sluchátka Audio-Technica ATH-A 700.
0 xLajků:

5

Re: slap videa

sakryš tak sem to chtěl zkusit ale oops používám router tak holt zítra dneska už to nebudu řešit....

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

6

Re: slap videa

da basscoreman: urcčitě, jen nevím, kde, taky to mám ingliš... smile


kubš: já tu mám 2 routery + 3 switche/huby a taky mi to jede big_smile jen je docela prdel to nastavit..

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

7

Re: slap videa

tak to mi nepovídej to snad vydržím bez videa...

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

8

Re: slap videa

smile

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

9

Re: slap videa

prosim te nasel sem na tom eMule par videi ale zadny se nazacalo stahovat... mam je uz ve transfers ale porad nic... co s tim? sad

0 xLajků:

10

Re: slap videa

HornySnake: to je někdy průser, mě to taky ďělalo, ale pak mi někdo řek, že jak je dolev pravo ta zeněkoule s 2ma šipkama, tak by měly bejt NEJLÍP zelený, tka jsem to pak nějak spackal a celkem mi to stahuje, ale jak co...

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

11

Re: slap videa

http://www.youtube.com/watch?v=3lK1dFwD … re=related docela mazec covr na svojem profilu na yutube má ten ýpek asi 6 lekcí jak to zahrát docela pěkně spracované a v dobré kvalitě smile

0 xLajků:

12

Re: slap videa

zkus si neco zadat na uloz.to   wootena to najde urcite ;-)

http://www.uloz.to/

Sandberg California TT5
Cort RB5
TC Electronic RH450
TC Electronic RS212
0 xLajků: