1

Téma: EarMaster

http://www.earmaster.com/index.htm
zkousel sem tenhle programek a myslim ze obzvlaste rytmicka cast muze byt pro vetsinu basaku hodne zajimavou ucebni pomuckou

Yamaha TRB5, Jazz Bass Fretless, Acoustic 220 + PA3115P, Eden WTX-260 + Eden D210XLT
0 xLajků:

2

Re: EarMaster

kde tenhle šikovnej prográmek stáhnout zdarma, i po vyzkoušení asi měsíční zkušební verze, aniž by mi to furt psalo, že si ho musím zakoupit, i po několika znovustažení, mě to furt nechce pustit ani zas na zkušební verzi a nespustí se to

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

3

Re: EarMaster

No to je logicky, ne ? Kdyby sis mohl donekonecna stahovat demoverzi tak si origos asi nikdo nekoupi, ze smile

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

4

Re: EarMaster

Tyjo... vypadá to dobře.
Akorát to chce klávesy, žejo. Ten mikrofon asi nebude úplně ono... Hmmm... asi si ty klávesy konečně koupím.

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

5

Re: EarMaster

no to mě napadlo Spidere, ale taky mě napadlo, že se to dá nějak obejít a to určitě dá, ale tohle už je nad moje počítačové schopnosti:)

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

6

Re: EarMaster

Palec: Je fakt ze ten program neni zrovna nejlevnejsi 800 za essential a dvojnasobek za pro. ale asi bude nejlepsi kdyz si ho koupis.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

7

Re: EarMaster

kupovat ho určitě nebudu, nejsu nějak extra velkej pirát, muziku ani filmy téměř nestahuju, mám převážně originály, ale všechno taky nemusím kupovat:)a tenhle prográmek si seženu, snad ho bude někdo mít z mých kamošů:)

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

8

Re: EarMaster

Ja hledam programy pres Filestube.com je tam i earmaster

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

9

Re: EarMaster

Pár sem jich zkusill odtamtuď sousnout ale nic se mi nepodařilo:(

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

10

Re: EarMaster

a nebo nějaký cvičení na poznávání intervalů, akordů, stupnic atd. co je třeba na netu dostupný online někde, toby bylo úplně nej:)

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

11

Re: EarMaster

Paparatzzi napsal:

Pár sem jich zkusill odtamtuď sousnout ale nic se mi nepodařilo:(

tenhle urcite jde: http://www.filestube.com/f1d3fd41f632a5 … -BEAN.html

Palec napsal:

a nebo nějaký cvičení na poznávání intervalů, akordů, stupnic atd. co je třeba na netu dostupný online někde, toby bylo úplně nej:)

tak na to jsem jeste nenarezil. hledej:)

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

12

Re: EarMaster

simon napsal:

tenhle urcite jde: http://www.filestube.com/f1d3fd41f632a5 … -BEAN.html

Teď musím vypadat jako blb ale díky moc:)

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

13

Re: EarMaster

ja nekde cviceni intervalu videl i zkousel. pohledam to

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

14

Re: EarMaster

omlouvám se za pravděpodobně debilní dotaz, ale nejsem moc velkej pirát a celej večer už hledám kde by to šlo zadamo sosnout a nic... nevéte někdo o ňákým linku, kterej by fungoval?

0 xLajků:

15 Naposledy upravil: OK (19. 10. 2010 23.35:13)

Re: EarMaster

Erm, myslim, že tomuhle bychom se měli na fóru vyhnout, ne?
Na toto téma je dost jiných míst - share serverů, torrent searchu, pirate bay atp...

A pro ty co by to chtěli legálně - doporučuju napsat výrobci nebo distributorovi s prosbou o slevu nebo třeba i darování, napsat mu nějaké hezké důvody, rozhlídnout se po academic/student verzi a tak podobně smile
Já takhle v rámci akademickýho programu Ultimate Steal (kterej je pro ty méně drzé možnej jenom pro schválené ústavy USA a dříve též Australii, UK nebo snad i Německu, ale určitě ne ČR...), díky pár emailům, trpělivosti a tvrdohlavosti, mám ofiko, legálně Windows 7 Pro a Office 2010 Academic za dva litry českejch dohromady big_smile
Můžete to zkoušet taky.




A jinak...EarMaster je výborný program a můžu vřele doporučit!

CEILIN KAT IZ WATCHIN U MASTERBATE
0 xLajků:

16

Re: EarMaster

jo, máš pravdu...

0 xLajků: