1

Téma: WordPad blbne

Nazdar lidi,

vcera sem napsal za par hodin tab k jedny pisnicce do WordPadu. Prubezne sem to ukladal. Na konci sem to opet ulozil, zahral si ji, vypnul pocitac a sel spat. Ovsem dnes sem misto krasnyho tabu mel jenom ctverecky, krizky a jiny znacky.
Poradite nekdo, jak tenhle problem vyresit? Nerad bych zase travil x hodin odposlouchavanim.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

2

Re: WordPad blbne

Nahoře v panelu nástrojů jak máš typ písma, tak tam je ještě kódování znaků - roletka Skript písma. Mělo by tam být (standardně) "Středoevropský". Nevím, jestli pomůže označit celý text a změnit to, v kombinaci třeba s typem písma (doporučuju Arial, Times New Roman, Verdana, Tahoma nebo Courir New). Pak ještě můžeš zkusit dát Soubor / Uložit jako a tam vybrat jiný typ dokumentu.

P.S.: Proč nepoužíváš MS Office Word nebo alespoň OpenOffice.org? viz http://www.openoffice.cz/

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

3

Re: WordPad blbne

Pod OpenOffice.org se mužu podepsat ;-), uplně super. Program Writer od openoffice.org bych řek asi bez konkurence co se týče přehledu a použitelnosti. Super, zvladne s tim pracovat kazdej i kdyz to vidis poprvy, krasa.

0 xLajků:

4

Re: WordPad blbne

Aidamos napsal:

P.S.: Proč nepoužíváš MS Office Word nebo alespoň OpenOffice.org? viz http://www.openoffice.cz/

Word je pomalej a OpenOffice neni na kazdym kompu.

Zkusim, co rikas.

Jinak: tohle neni thread, co bych MEL pouzivat, ale jak zachranit data!

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

5 Naposledy upravil: Figi (23. 08. 2010 19.50:18)

Re: WordPad blbne

Taxem zkousel Lucida Console, Arial, Times News Roman, Verdana, Tahoma i Courir New, vsechny skripty i ulozit jako vsechny kombinace a nic.
Znamej rikal, ze by to mohl bejt vir... hmm Tri antiviry nic nenasli.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

6

Re: WordPad blbne

Jak si vypnul kompa? Nevymazaly se naky ty hovadiny a knihovny na čtení a zobrazovani toho textu, nebo se neco neaktualizovalo nejak blbe? Zkus fakt něco jinýho, nainstaluj si jinej program a otevři to v něčem jinym ;-).

0 xLajků:

7

Re: WordPad blbne

Zkousel sem to ve Wordu a prd. Chvilku sem si s tim hral a neprisel na to.
Kompa sem vypl klasicky - bez stahovani aktualizaci. Mimochodem za posledni 3 tejdny sem si napsal stejnym zpusobem uz 10 tabu bez problemu.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

8 Naposledy upravil: Aidamos (23. 08. 2010 20.22:18)

Re: WordPad blbne

Figi napsal:

OpenOffice neni na kazdym kompu

To jako že WordPad je na každém kompu? Na mém kompu WordPad rozhodně nenajdeš. Nejde snad o to, co používáš, ale v jakém formátu to ukládáš. WordPad primárně ukládá RTF (Rich Text Format), což otevřu ve spoustě jiných programů. Stejně tak OpenOffice.org Writer umí kromě nativního ODT uložit také RTF, DOC, DOCX, XML, TXT a spoustu dalších.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

9 Naposledy upravil: Figi (23. 08. 2010 20.25:40)

Re: WordPad blbne

Aidamos: To ti verim. Jen abys pochopil, proc to takhle delam: do rukou se mi uz leta (tak 5 let) nedostal komp, kerej by byl mladsi jak 5 let. Malokdy dostanu do ruky formaty .docX, pac to malokdy mam cim otevrit.
Jezdim ruzne po svete a WordPad sem zatim nasel i na tom nejzapadlejsim kompjutru.

Jinak aby byla jeste vetsi motivace: kdo ten problem vyresi, dostane ten Tab, nebo jinej podle vyberu (mam jich kolem 500 - domaci vyroba) jako diky.

Edit: sem zaostalej nejen co se informacnich technologii tyce.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

10

Re: WordPad blbne

zkus to tu upnout, třeba to půjde otevřít někomu jinému:D

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

11

Re: WordPad blbne

Si delas prdel?
No i dyz na druhou stranu nemam co ztratit...
Je to v ulozne - naxem za ty leta zapomnel jaxe sem hazej vodkazy na Uloznu.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

12

Re: WordPad blbne

už to vidíme jen asi trošku přeházeně zkusím si s tím pohrát

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

13

Re: WordPad blbne

Co tohle Figi, pomůže to?
http://ulozna.soulslavers.com/soubory/i … miesto.zip

Je to rozházený, ale s tím už nic já neudělám, protože taby neumím. To musí někdo jinej.

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

14

Re: WordPad blbne

Ok, přesně to samé mám taky:)

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

15

Re: WordPad blbne

Stačí přepsat koncovku z txt na doc a pak to porovnat ve Wordu.

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

16

Re: WordPad blbne

Tak panove,

smekam!!! Stejne tak, jak mi busilo srdce zlosti, dyz sem to zjistil, stejne tak mi busi ted radosti.
Otazka pro osvicene: jakto, ze dyz to takhle (.txt) ukladam uz po petisty, proc mi to hodilo ctverecky a krizky a vam tab? Nebo ste s tim neco delali? Rad bych ponauceni pro priste. Cim to bylo? Stacilo zmenit koncovku .txt na .doc jak rika Ivo? Dyt sem ji kopiroval do Wordu a menil pisma jak divej... Jak je mozny, ze ve WordPadu se to ulozi s Wordovskou koncovkou?

Ta nabidka tabu samozrejme stale plati. Ani nevite, jak vam sem moc vdecnej!!! Uplna uleva. Tak ten den je nakonec prece jen fajn...

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků: