101

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

davidak napsal:

Teď jsem byl tady v lokálních hudebninách, maj tam v komisi Kombo TE 715, myslim že to co měl Ivo, za 8900, moc pěknej kousek. Kdyby třeba někdo sháněl.

Dík za tip davidáku, už putuje k mýmu známýmu... smile

pipa napsal:

protože část mé nespokojenosti plyne z toho, že je rack sám o sobě těžký a na hloubku o něco větší než by musel být...a pak si stěžuju, že je zesák veliký a těžký

Úplně stejný názor. Proto jsem si u Šiby nechal ušít 3U bag přímo na míru za 1.700 Kč a absolutní spokojenost.

Kiwi napsal:

Me by zajimalo, jak jsou an tom veci od TE normalne tedka novy co se jeste vyrabej v porovnani s tema starejma kusama z devadesatejch let? Furt kvalitka do ktere byste sli, a nebo se dozvim neco o "stary=lepsi"?

Těžko říct, jeden tvrdí to a druhej ono. Dokud to někdo nepostavíme vedle sebe a nezahrajeme na to s kapelou, tak se to nedozvíme. A na kecy tady přeci nedáme. Podle mě - jelikož to není dělané v Číně - horší rozhodně nebude.

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

102

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Narazil jsem na tohle kombo, znáte to někdo? Nikde jsem to neviděl, píše, že je tam hodně možností zvuku, ale kromě ekvalizeru tam žádný jiný čudle nevidím.

http://hudebnibazar.cz/index.php?katego … rder=datum

Trace Elliot Club #4
Fender - Precision Bass home signature Steve Harris
Trace Elliot GP12 SMX 4x10, TE Elf, TE Transit B, LINE 6 Relay G30
Hraji v kapele http://bandzone.cz/chupacabra
0 xLajků:

103

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

morybundus 1 napsal:

hodně možností zvuku

bych řekl, že je to typická magická formulka:) ...

zvuk měním kombinací snímačů a kdybych chtěl další, tak si pořídím jinou basu popřípadě nějaké kurvítko v podobě efektu:)

Fender American Deluxe Jazz Bass '08
Empress Compressor -> Boss LS-2 Line Selector (-> Zoom B3) -> Fishman Platinum Pro EQ -> Markbass F 500 -> 2x Markbass Traveler 121H
0 xLajků:

104 Naposledy upravil: Иво (04. 10. 2009 08.52:58)

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

morybundus 1 napsal:

Narazil jsem na tohle kombo, znáte to někdo? Nikde jsem to neviděl, píše, že je tam hodně možností zvuku, ale kromě ekvalizeru tam žádný jiný čudle nevidím.

Kombo je v perfektním technickém stavu... akorát zapomněl podotknout, že má jeden reprák úplně jinej. Tohle už je hodně velká historie. Bez kompresoru, těžká kráva, no nevím... Tak za devítku by bylo dobrý.

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

105

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Tak hosi co se nestalo, naposled sem trace videl (a hral) v Berline tak styry roky nazpatek. Ted v patek koncert v Ove - typus tam mel trejseljot s nejako samodomo bednou, potom dalsi kseft ve Valmezu a chlapek ze Syde a tam mel taky trejseljot, s bednou hugo a sketa (tu jsme pak pouzili na kytaru big_smile bo ich druhy basak se vymlouval ze jeho hartke nama vypinani horny a na kejtru nepuci) zvuk - ostarava celkom pi.a, ale to bych videl spis na zvukare a ve valu celkem klid, neurazil. .. Nejak se to tu zacina moc zelenat na zimu roll

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

106

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Tak jsem s Ramonem v clubu Trace Elliot s číslem 4, je to moje šťastné číslo a taky rád přenechám 3 třeba Janecovi nebo kdo se zapojí dřív do clubu. Jednička je prý pro Ивa, tak kdo bude další?

Zajímalo by asi ne jen mě, kolik nás tady těch zelenejch je. Pojďte do toho.........

Trace Elliot Club #4
Fender - Precision Bass home signature Steve Harris
Trace Elliot GP12 SMX 4x10, TE Elf, TE Transit B, LINE 6 Relay G30
Hraji v kapele http://bandzone.cz/chupacabra
0 xLajků:

107

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

len sa ukážte žabáci smile

0 xLajků:

108

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Ou, díky Morybundusi one smile Zabírám si tedy jako Schwarzenegger v Simpsnech možnost nummer drei. big_smile Vždycky jsem chtěl být v nějakým klubu. smile

0 xLajků:

109

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Tak teď v sobotu jsem slyšel nějaké menší trace kombíčka asi s 15kou(sry za popis bylo to v knajpě).. Basák hrál na curbow ale i tak si myslím že to mělo něco do sebe:) Jinak to byla kapela Afurt..

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

110

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

a kdo je dvojka,klidně jí budu, pokud už mě někdo nepředběhl:) ale vzhledem k mé věrnosti téhle značce, bych si ji zasloužil:)))

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

111

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

aha, dvojka je Ramones, tak já budu klidně 7 třeba:) to je zas mé štastné číslo

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

112

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

voe, 7 se vas tu nenasbira vodnici big_smile

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

113

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Иво napsal:

Těžko říct, jeden tvrdí to a druhej ono. Dokud to někdo nepostavíme vedle sebe a nezahrajeme na to s kapelou, tak se to nedozvíme. A na kecy tady přeci nedáme. Podle mě - jelikož to není dělané v Číně - horší rozhodně nebude.

z basschatu.co.uk....
TE-80´s slavný léta
TE-90´s postupnej úpadek
TE-00´s něco mezi


věř si čemu chceš big_smile tohle říkaj zvrhlý angláni...

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

114

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

spider napsal:

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

voe, 7 se vas tu nenasbira vodnici

no já myslím, že právě těch 7 nás tu je, sedm statečných:)))

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

115

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Kubš napsal:

TE-00´s něco mezi

To bude nejspíš proto že tu fabriku znovu spustilo Peavey až někdy v roce 2003 ne? smile

0 xLajků:

116

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Janec napsal:
Kubš napsal:

TE-00´s něco mezi

To bude nejspíš proto že tu fabriku znovu spustilo Peavey až někdy v roce 2003 ne? smile

já si hlavně myslím že to je asi jako povídat o ampegu z roku 2003 že je na pytel když člověk zkoušel B2 amp a tazatel se táže na SVT-VR.....

dyt TEček je tolik druhů že to je od "socka model" po "snob amp" že hodnotit globálně....JE BLBOST

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

117

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Přišel jsem myslim na jeden nešvar TE. Je to těžký jak kráva. Nepodojená a ještě březí. Jsem kvůli tomu musel začít aj cvičit. big_smile

0 xLajků:

118

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Já snad do klubu ani nepatřím, když uvažuju o změně stáje, ale napíšu sem jednu přednost, a to je box 1518 (či jak se ta větší 1x15 jmenuje)
Na slap nejhezčí zvuk co jsem kdy slyšel, všechny desítky se můžou jít zahrabat. Člověk ty 15-ky pořád nějak podvědomě podceňuje a tak ji málo používám, teď jsem si na ni ale zas jednou zahrál a nááádhera.
I kdybych apec prodal tak tu 15-ku si nechám...

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

119

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

pipa napsal:

Člověk ty 15-ky pořád nějak podvědomě podceňuje

Můj případ, taky jsem po koupi Stejce čuměl jak ta 15ka pěkně hraje. Rychle a přitom basově a nezahuhlaně.

0 xLajků:

120

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Palec napsal:

sedm statečných:)))

...nebo zbytečných wink

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

121

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Dlouho se tady neozval Иво, myslím že by přidal slovo do pranice. lol

Trace Elliot Club #4
Fender - Precision Bass home signature Steve Harris
Trace Elliot GP12 SMX 4x10, TE Elf, TE Transit B, LINE 6 Relay G30
Hraji v kapele http://bandzone.cz/chupacabra
0 xLajků:

122

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

spider napsal:

...nebo zbytečných

Hej tož toto o nás bude psát majitel krabice na nářadí plné zesilovačů, předzesilovačů, před-předzesilovačů a zazesilovačů? big_smile

0 xLajků:

123 Naposledy upravil: Иво (04. 11. 2009 10.53:51)

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

morybundus 1 napsal:

Dlouho se tady neozval Иво, myslím že by přidal slovo do pranice.

Já vás a vaše názory tajně sleduju a nechci sem zbytečně cpát své... stejně je už všichni znáte smile

Ale stejně si jeden názor neodpustím:
1) Basovýmu teleti nebude hrát nic
2) Správnýmu bejkovi bude hrát všechno, co je aspoň trochu schopný

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

124

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Ted cekam kam nas a sebe nekriticky zaradis big_smile .... teda tusim, ale nesouhlasim s tim.. a taky tam pribylo "Co je trochu schopny"

Janec napsal:

Hej tož toto o nás bude psát majitel krabice na nářadí plné zesilovačů, předzesilovačů, před-předzesilovačů a zazesilovačů?

Njn, ja mel v krabici na naradi dycky bordel :}

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

125

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

spider napsal:

Ted cekam kam nas a sebe nekriticky zaradis

Já jsem nestraník, bo jsem zelená svině už od útlého dospívání smile

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

126

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Иво napsal:
spider napsal:

Ted cekam kam nas a sebe nekriticky zaradis

Já jsem nestraník, bo jsem zelená svině už od útlého dospívání smile

tak k musicmanu už si mě možná přitáhl...můžeš začít pracovat na TE

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

127

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Kubš napsal:

tak k musicmanu už si mě možná přitáhl...můžeš začít pracovat na TE

To by sis na poradnou TE sestavu musel nejdriv sam v klidu a pak s kapelou zahrat. Pracovat na tom rozhodne nechci, kazdej musi sam vedet, co mu nejvic bude sedet...

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

128

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Zelení ukažte se, kdo je další?

Trace Elliot Club #4
Fender - Precision Bass home signature Steve Harris
Trace Elliot GP12 SMX 4x10, TE Elf, TE Transit B, LINE 6 Relay G30
Hraji v kapele http://bandzone.cz/chupacabra
0 xLajků:

129

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Jak jste si možná povšimli, moje chuť po změně aparátu zcela ztratila racionální rozměr a začal jsem se pohybovat v rovině neuvážených impulzívních nákupů. Naštěstí mě ochladilo několik věcí (pochopitelně manželka a výpis z účtu, ale i Spider-díky, a taky odřeknuté prodeje nějakých věcí).
Včera jsme po nekonečně dlouhé době vzal celou sestavu Elliotu (4x10+1x15) a jal se podrobně zkoumat co a proč se mi vladtně nelíbí-s kapelou i bez.
Co se mi nelíbí: váha a rozměry (to je vcelku jasný), přijde mi trapný tahat tak velkou sestavu na malé koncerty...a nejen to. Teď v sobotu hraju na velké akci (sportovní hala) ale jako předkapela, takže kvůli půlhodině tahat dvě bedny mi přijde přinejmenším trapné.
Zvuk: jak jsem dal 4x10 dolů a 1x15 nahoru, byla pohoda a zvuk jsem si krásně užíval. Moc se mi Trace nelíbí v nejhlubších polohách, ale jinak to mělo náshernou barvu...
Celkově mám blbý pocit, že celá má nespokojenost je hodně neodůvodněná.
ALe malý aparát by to chtělo, možná by bylo nejlepší nechat si Elliota a přikoupit kombo. Anebo vyměnit 4x10 za 2x10? Neměl by někdo zájem?

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

130

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

pipa napsal:

ale i Spider-díky,

Tak...a moje povest antizelenace je v kopru sad

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

131

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

pipa napsal:

Jak jste si možná povšimli, moje chuť po změně aparátu zcela ztratila racionální rozměr...

Mě osobně se nikdy nelíbila kombinace TE a PB. Naopak v kombinaci třeba s Musicmanem, nebo Spectorem je to jinačí kafe. Třeba to budeš mít něco podobnýho...

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

132

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Docela by mě zajímala tahle kombinace mého Trace s tímhle Marshallem.
Harris hraje tuším taky na nějaký 12 a asi ví proč. Nezkoušel jste to někdo?

http://www.musiccenter.cz/Marshall-VBC- … y/:3:15122

Trace Elliot Club #4
Fender - Precision Bass home signature Steve Harris
Trace Elliot GP12 SMX 4x10, TE Elf, TE Transit B, LINE 6 Relay G30
Hraji v kapele http://bandzone.cz/chupacabra
0 xLajků:

133

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Иво napsal:

Ale zase to vydrzi trochu drsnejsi zachazeni

hehe ze test odolnosti? smile treba si precitat i popis k videu!

http://www.youtube.com/watch?v=ySsSwmSq7wc

0 xLajků:

134

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Trace mi medí furt . . . Hlavně mě šokl když v jednom klubíku před náma hráli metloši a basák to z hradby hrnul dost krutě, tak jsem uvažoval jestli to s tou jednou patnáctkou ukrmim, bo zvukař jaksi basu neřešil. A ukázalo se že v naprosté pohodě. Na půl volume a třásly se mi rifle smile Jinak řešil jsem chvíli co s tou příšernou váhou (stále 40kg). Dokonce jsem vytáhl hlavu a nosil ji odděleně až jsem ji zase vrátil zpátky do komba a radši začal víc cvičit. big_smile

0 xLajků:

135

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Janec napsal:

Trace mi medí furt . . . Hlavně mě šokl když v jednom klubíku před náma hráli metloši a basák to z hradby hrnul dost krutě, tak jsem uvažoval jestli to s tou jednou patnáctkou ukrmim, bo zvukař jaksi basu neřešil. A ukázalo se že v naprosté pohodě. Na půl volume a třásly se mi rifle smile Jinak řešil jsem chvíli co s tou příšernou váhou (stále 40kg). Dokonce jsem vytáhl hlavu a nosil ji odděleně až jsem ji zase vrátil zpátky do komba a radši začal víc cvičit. big_smile

big_smile:D

0 xLajků:

136

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

jj... up... už se těším na další zelenej přírůstek! Tak kdo další našel odvahu a zahrál si na pořádnej zelenej apec Buchvaldci? smile

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

137

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Ivo napsal:

už se těším na další zelenej přírůstek!

už len 2x15" si zaobstarať a bude to kompletné smile

0 xLajků:

138

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Ivo napsal:

jj... up... už se těším na další zelenej přírůstek!

Taky jste to slyšeli, že TE budou měnit firemní barvu ze zelené na růžovou?? wink

Tak to je on přátelé!
0 xLajků:

139

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Růžová je nej! smile
Ivo, už máš doma tu bednu? Jak hraje (hlavně samotná?) Potřebuji menší bednu, uvažuju buď o stavbě (s pomocí některého z místních borců) anebo o výměně 1048 za něco malého (2x12, 2x10 nebo 1x12)
Jinak stále jsem na zelené, mám to v racku společně s Alembicem, nejlepší by bylo nechat si to oboje, jenom ta váha je prostě děsivá....

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

140

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

pipa napsal:

Ivo, už máš doma tu bednu? Jak hraje (hlavně samotná?)

Ještě ne, ale už putuje z Německa. Až vyzkouším, tak určitě hodím reference...

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

141

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Plácnu tady jen takový osobní zážitek s TE. Kdysi jsme hráli na koncíku v Blatnici pod Svatým Antonínkem a tam jsem hrál na Zelený set( zesák + 410 a 115 apec co má Ivo). Hrálo se mi výborně a pak jsem se bavil s majitelem tohoto aparátu a on mi říká, že je to aparát který kdysi vlastnil Milan Broum z Olympicu. Tak to byla pocta pro mně, páč k Milanovi mám respekt! Nakonec i k TE smile

PROFÜL
AVBS5 ´99/00 & EBS HD350+Genz Benz GB212T+115 Emi Gamma+Warwick WCA 211Pro(2x CELESTION BN10-200S)
♫♪♫♪ tak tohle je pro mě španělská vesnice
0 xLajků:

142 Naposledy upravil: morybundus 1 (01. 02. 2010 12.16:57)

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Jo, jo, kdo jednou ZELENÁČE zkusí, ten už brouka v hlavě mít musí.  lol

Trace Elliot Club #4
Fender - Precision Bass home signature Steve Harris
Trace Elliot GP12 SMX 4x10, TE Elf, TE Transit B, LINE 6 Relay G30
Hraji v kapele http://bandzone.cz/chupacabra
0 xLajků:

143

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

ramon_esteves napsal:

už len 2x15" si zaobstarať a bude to kompletné

A co že to máš za TE apec teď? Jo, to logo je super, jsi bourák Ramone.  lol

Trace Elliot Club #4
Fender - Precision Bass home signature Steve Harris
Trace Elliot GP12 SMX 4x10, TE Elf, TE Transit B, LINE 6 Relay G30
Hraji v kapele http://bandzone.cz/chupacabra
0 xLajků:

144

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

morybundus 1 napsal:

A co že to máš za TE apec teď? Jo, to logo je super, jsi bourák Ramone.  lol

stále to isté, AH250SMX a k tomu 1048H ,) ale jeden zmámy raz predával 2x15" preto som to písal ivovi, no škoda že som to nepočul hrať, musel to byť nářez smile


a už ma nudil môj starý avatar, tak že to chce zmenu smile

0 xLajků:

145

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

ramon_esteves napsal:

už len 2x15" si zaobstarať a bude to kompletné

To už by bylo možná dost zbytečný. Teď si sestavím kdykoliv co potřebuju... Jinak už mám bednu 2x10 doma, tak se těším, až ji spatřím. Němec ji poslal bez jakehokoliv obalu, tak prej po cestě dostala malinko zabrat. Hlavní ale je, že zalepil uši - to asi, aby se to ještě blbějc neslo smile

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

146

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Ivo napsal:

Jinak už mám bednu 2x10 doma

moja prvá bedňa k spomínanej hlave bola práve 2x10". no vtedy som bol nespokojný, bo som sa hovno rozumel do zvuku a do toho čo od toho by som mal chcieť. chcel som hodne basov, lebo do ska ich treba a tak neskôr s doplatkom som ju vymenil za 4x10". no potom som dospel, uvedomil som si že to nieje len o tých basoch a tak musím teraz vláčiť X kilovú bedňu po koncertoch..ale tak zas na druhej strane objem bedne robí tiež svoje

0 xLajků:

147

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

ramon_esteves napsal:

no vtedy som bol nespokojný, bo som sa hovno rozumel

Takto som to mal presne já. Najskôr bedne 4x10 (1048h) a 1x15 (1510). Potom som 1510 predal, potom kúpil menšie 1513. Teraz k tomu mám 2x10 (1028h). Tohle je myslím dosť variabilný. Rovnako budem asi najviac používať kombináciu 1028h + 1513 a na naozaj veľké pódia 1048h + 1028h - čiže 6x10.

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

148

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Na box 2x10 má neuvěřitelnou sílu.

http://ulozna.soulslavers.com/soubory/ivo-020210-163429-te_2x10.jpg

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

149 Naposledy upravil: Barius (02. 02. 2010 20.17:16)

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Ivo napsal:

Na box 2x10 má neuvěřitelnou sílu.

Tomu věřím, ta litráž taky napoví. Akorát jediný nešvar této bedny jsou ty zaprášené basreflexy smile Trošku to vyšpičkuj, jinak dobrý vintič! palec hore! Jo holt, komu se nelení, tomu se zelení smile

PROFÜL
AVBS5 ´99/00 & EBS HD350+Genz Benz GB212T+115 Emi Gamma+Warwick WCA 211Pro(2x CELESTION BN10-200S)
♫♪♫♪ tak tohle je pro mě španělská vesnice
0 xLajků:

150

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Žeru ty nápisy na kopulkách kolem středu membrány. Parádička.

0 xLajků:

151

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

nice Ivo, no postav si ho na výšku, je to viac seksi smile

moja ex

http://ska2tonics.sk/trans/ramon/te.jpg

0 xLajků:

152

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

ramon_esteves napsal:

nice Ivo, no postav si ho na výšku, je to viac seksi

Jojo vypadá to velmi příjemně a  a stále platí že, rovný rovného si hledá, eliot k eliotovi si sedá! Ivo by ještě mohl vychytat ty loga, bez nich je to takové holé.. hm?!

PROFÜL
AVBS5 ´99/00 & EBS HD350+Genz Benz GB212T+115 Emi Gamma+Warwick WCA 211Pro(2x CELESTION BN10-200S)
♫♪♫♪ tak tohle je pro mě španělská vesnice
0 xLajků:

153

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Barius napsal:

Ivo by ještě mohl vychytat ty loga, bez nich je to takové holé.. hm?!

To je bohužel naschvál bez log, protože ty bedny jsou stavěný jak na ležato, tak na stojato a otáčecí loga ještě nikdo nevymyslel.

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

154

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Ivo napsal:

otáčecí loga ještě nikdo nevymyslel.

si ho nalep na lozisko a bude ti rotovat jak postavis bednu smile

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

155 Naposledy upravil: Barius (03. 02. 2010 12.40:48)

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

e.t. napsal:

si ho nalep na lozisko a bude ti rotovat jak postavis bednu

Kua to je nápad, no jo češi. Jo, nalepit na střed nejakého ložiska nebo přišroubovat, spodní rožky nějak zatížit aby byl pořád nápis čitelný a je vystaráno smile a nebo suchý zip, je to jednodušší. Nalepíš kousek zazadu doprostřed loga a finito!

PROFÜL
AVBS5 ´99/00 & EBS HD350+Genz Benz GB212T+115 Emi Gamma+Warwick WCA 211Pro(2x CELESTION BN10-200S)
♫♪♫♪ tak tohle je pro mě španělská vesnice
0 xLajků:

156

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Barius napsal:

Kua to je nápad, no jo češi.

big_smile nápad dobrej, holt češi. Já to používám stejně na ležato, takže bych ho tam klidně přilepil natvrdo, ale problém je ten, kde sehnal origo loga. Vyrábět žádný rozhodně nehodlám, ani to neumím.

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

157

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Ivo napsal:

holt češi

ne ne, superslovák (Žilina:) ) Logo ti udela Kuře smile smile

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

158

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Ivo napsal:

nápad dobrej, holt češi. Já to používám stejně na ležato, takže bych ho tam klidně přilepil natvrdo, ale problém je ten, kde sehnal origo loga. Vyrábět žádný rozhodně nehodlám, ani to neumím

Taky kdybys uměl, nemusel bys kupovat originál z německa, stačilo koupit Behringera a předalat logo smile

K tématu: za kolik byste prodávali TE 1048H?
Já ho nějak extra prodávat nechci, Ellioťácký bedny mi přijdou super (myslím, že mají kvalitní repro). Mám ho ale v nabídce k zesáku, kdyby někdo chtěl komplet, a už se mi ozvali 2 lidi samostatně na bednu. Jeden nabízí 10, druhý se nevyjádřil. Tak jen pro zajímavost...

Anebo ji rozřežu a udělám z ní 2x 2x10 :-))))

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

159

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

těch 10 bych viděl jako spodní hranici.Podle toho jak na tom ta bedna je(použití) tak těch 10-12 si myslim že je tak optimum

0 xLajků:

160

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

pipa napsal:

K tématu: za kolik byste prodávali TE 1048H?

ja som svoju kúpil za 11k Sk, takže tých 10 Kč je fajn cena

0 xLajků:

161

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Ivo napsal:

Vyrábět žádný rozhodně nehodlám, ani to neumím.

Kdybys mi zadal rozměry toho loga tak bych ti je udělal, to není problém. Na černý plastový obdélník na plotru vyříznu ze zelené(matné či lesklé) folie logo Trace Eliot a máš to za pár kaček! Díry si tam pak vyvrtáš sám.

PROFÜL
AVBS5 ´99/00 & EBS HD350+Genz Benz GB212T+115 Emi Gamma+Warwick WCA 211Pro(2x CELESTION BN10-200S)
♫♪♫♪ tak tohle je pro mě španělská vesnice
0 xLajků:

162

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

pipa napsal:

Taky kdybys uměl, nemusel bys kupovat originál z německa, stačilo koupit Behringera a předalat logo

Jenže ten originál byl za cenu Behringera.

pipa napsal:

K tématu: za kolik byste prodávali TE 1048H?

Viděl bych to 11 - 12, ale pod 11 bednu 4x10 s hornou ne. Ale já bych svoji neprodal, protože jsem si ji vypiplal od narození.

e.t. napsal:

Logo ti udela Kuře

Kuře! Vylez ty zbabělče smile

Ne, teď vážně. To logo pro mě fakt není důležitý. Raději vytřu prach z basreflexů...

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

163

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

jj jasně, Logo nehraje. Ale ten prach si utři. já třeba na staré 15" bedně čistil i reprák, normál štětcem a prokoukl hezky.

PROFÜL
AVBS5 ´99/00 & EBS HD350+Genz Benz GB212T+115 Emi Gamma+Warwick WCA 211Pro(2x CELESTION BN10-200S)
♫♪♫♪ tak tohle je pro mě španělská vesnice
0 xLajků:

164

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Barius napsal:

Kdybys mi zadal rozměry toho loga tak bych ti je udělal, to není problém. Na černý plastový obdélník na plotru vyříznu ze zelené(matné či lesklé) folie logo Trace Eliot a máš to za pár kaček! Díry si tam pak vyvrtáš sám.

Díky za nabídku, budu o tom uvažovat. Děr netřeba, je to lepený. Ale je to na takový tlustý desce.

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

165

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

http://www.trace-elliot.co.uk/picture_d … p;key=7110 díval jsem se na to a to by se dalo. a ty šroubky na originálu tam jsou, jsem se díval že i ty tam máš díry v sítu po vrutech. Jinak na ten sucháč  by to byla značka ideál smile

PROFÜL
AVBS5 ´99/00 & EBS HD350+Genz Benz GB212T+115 Emi Gamma+Warwick WCA 211Pro(2x CELESTION BN10-200S)
♫♪♫♪ tak tohle je pro mě španělská vesnice
0 xLajků:

166

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Barius napsal:

http://www.trace-elliot.co.uk/picture_d … p;key=7110 díval jsem se na to a to by se dalo. a ty šroubky na originálu tam jsou, jsem se díval že i ty tam máš díry v sítu po vrutech. Jinak na ten sucháč  by to byla značka ideál

Tohle je ale logo z nových beden.

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

167

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Ivo napsal:

Tohle je ale logo z nových beden.

jak vypadá to staré?

PROFÜL
AVBS5 ´99/00 & EBS HD350+Genz Benz GB212T+115 Emi Gamma+Warwick WCA 211Pro(2x CELESTION BN10-200S)
♫♪♫♪ tak tohle je pro mě španělská vesnice
0 xLajků:

168

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Barius napsal:

jak vypadá to staré?

Až roztaje pul metru sněhu a dostanu se do kufru auta, tak ho vyfotím :-)

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

169

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

a potom treba aby tá zelená farba v logu bola fosforeskujúca wink

0 xLajků:

170

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Díky za pomoc s odhadem ceny bedny, zhruba tak jsem si to představoval i já. Ozvalo se mi několik zájemů o bedny (přesněji dva o 4x10 a jeden o patnáctku), asi jsem měl špatně formulovaný inzerát, tak jsme to přepsal. Prodávat je samostatně nechci, hrají výborně.
Nabízím je jen k zesilovači, kdyby na nich někdo trval....

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

171

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Pípo, za co chceš ten zesák vyměnit?

Barius napsal:

Ale ten prach si utři. já třeba na staré 15" bedně čistil i reprák

Poslušně hlásím, že prach z basreflexů jsem dnes vytřel smile

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

172

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Prodávám ho, abych pořídil koncák. Zatím používám Elliota, preamp mám daný do paralelní smyčky, takže si můžu jednoduše zapojit AB box a sešlápnutím hrát na Elliota. To je obrovská machrovinka, jen nevím, k čemu je dobrá smile
Každopádně jako koncák mi Elliot přijde nevyužitej. Navíc je těžkej, a hlubokej, takže bych rád kvalitní koncák, který bude lehčí a taky nebude tak hluboký.(např toto: http://www.gramec.cz/gramec/s65/Katalog … LX-2-PLX-2
Pak si pořídím rack na míru a bude to pěkně mobilní...

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

173

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Přidám čerstvou zkušenost od basáka z Krausberry, který si včera odvezl můj zesilovač.
Hraje dlouhodobě na 250 SMX, slyšel to u kamaráda, nadchlo ho to, pořídil si to. Ale co se nestalo, měl s tím dlouhodobě problémy, nekonečné opakované servisy, asi snad vadný kus.
Přitom ten kamarádův zesík, ač starší, funguje spolehlivě, těžko říct.
Při poslední opravě si od někoho (od dcery) půjčil Trace zesil. v té 7-mi pásmové variantě, a ta mu prý přišla nesrovnatelně horší.
Nakonec si objednal nový zesilovač u Lídlu, ale nic nedostal, tak přišla na řadu inzerce a můj kousek. Jinou značku nechtěl.
S nostalgií se po 10 letém soužití loučím se zesilovačem, i když jsem rád, že jsem úspěšně prodal, navíc výjimečně příjemnému pánovi.

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

174

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

pipa napsal:

Nakonec si objednal nový zesilovač u Lídlu, ale nic nedostal

To znám smile Nevím kde je záděr, jestli TE vodí svoje prodejce za nos, nebo si Lídl neumí sehnat zboží za vodou . . .

0 xLajků:

175

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Lídl je v tom asi nevinně, proto to taky ztáhli z nabídky. Ale říkal mi, že to má objednané už dlouho. Navíc se mu nelíbí to "výroba se vrací zpět do USA) já jsem myslel že je to omyl, ale není. Ono to patří Peavey, tak to budou látat někde ve své fabrice.
Kdo chce dnes pravý Trace Elliot, musí si koupit Ashdown smile tam prý odešlo hodně inžinýrů z Elliotu a na některých modelech je to hodně vidět (12-pásm. ekvalizer, 2 pásmový kompresor...)

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

176

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

pipa napsal:

Kdo chce dnes pravý Trace Elliot, musí si koupit Ashdown

Kdo chce dnes pravý Trace Elliot, musí si koupit ten, co jsi prodal. Nová produkce je prý ÚDAJNĚ něco jiného. Já tomu ovšem moc nevěřím a začnu tomu věřit, až si to budu moct postavit vedle sebe a na vlastní uši odzkoušet.

pipa napsal:

S nostalgií se po 10 letém soužití loučím se zesilovačem

Nebooooooj, to není na dlouho big_smile

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

177

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Já si myslím, že se nějaký prodejce v ČR určitě brzy objeví. Tak dobrý aparát jako Trace Elliot se bude vždycky dobře prodávat, jen by to chtělo větší reklamu.
Na druhou stranu, díky bohu, že ho nemá každý.......:lol:

Trace Elliot Club #4
Fender - Precision Bass home signature Steve Harris
Trace Elliot GP12 SMX 4x10, TE Elf, TE Transit B, LINE 6 Relay G30
Hraji v kapele http://bandzone.cz/chupacabra
0 xLajků:

178

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

morybundus 1 napsal:

Na druhou stranu, díky bohu, že ho nemá každý...

Jo, tohle přesně si říkám taky. Ale zjišťuju, že to není až taková pravda a hraje na to strašně moc lidí.

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

179

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Pro vás zelenáče, našel sem na netu obrázky jak vypadá nějaký to TEčko uvnitř:


http://images.ttyr2.com/albums/Trace%20Elliot%20Gear/ra250smx.jpg
http://images.ttyr2.com/albums/Trace%20Elliot%20Gear/ra250smx-top.jpg
http://images.ttyr2.com/albums/Trace%20Elliot%20Gear/ra250smx-top2.jpg
http://images.ttyr2.com/albums/Trace%20Elliot%20Gear/ra250smx-back.jpg
http://images.ttyr2.com/albums/Trace%20Elliot%20Gear/ra250smx-amp.jpg

0 xLajků:

180

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

davidak napsal:

Pro vás zelenáče, našel sem na netu obrázky jak vypadá nějaký to TEčko uvnitř:

No tak ten můj vypadá stejně, akorát s tím rozdílem, že místo chladiče má větrák a je trochu víc zasranej... smile

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

181

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

čo je na ňom také tažké, keď vo vnútri pomali nič nieje smile

0 xLajků:

182

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

ramon_esteves napsal:

čo je na ňom také tažké, keď vo vnútri pomali nič nieje

To si taky vždycky říkám, že by z toho šel v pohodě udělat Markbass, Eden, T.C., nebo jiný nedochůdče.

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

183

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

A tady máte manuály na ty vaše nádhery, jestli to tady někde už není.

http://www.britishaudioservice.com/trac … stru.shtml

0 xLajků:

184

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

ramon_esteves napsal:

čo je na ňom také tažké, keď vo vnútri pomali nič nieje

Tuhle větu dobře znám a nemám ji vůbec rád (zejména s čínským/korejským/vietnamským/rumunským... přízvukem).

Čtyřky: Ibanez MC924DS Half & Half (1982) + kontrabasy: masiv 4/4 s bassreflexem! (~1890) a polomasiv Cremona 3/4 (~1985)
Pětky: MTD fretless 35" od Ondřeje Lišky (2004) a Lakland 55-02 Deluxe (2005)
EBS TD650, EBS NEO-212 + 1x 15" JBL E-140 a do hospody GK MB150E-III-112
Autorizovaný záruční a pozáruční servis Yamaha, Ampeg a Line 6
0 xLajků:

185

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Ivo napsal:
ramon_esteves napsal:

čo je na ňom také tažké, keď vo vnútri pomali nič nieje

To si taky vždycky říkám, že by z toho šel v pohodě udělat Markbass, Eden, T.C., nebo jiný nedochůdče.

ty svině jedna zelená plesnivá big_smile:D neřad Eden mezi tyhle digitální mrdky big_smile

v Edenu to opravdu vypadá takhle jako na tý fotce TE, žádný minišváby  kalkulačkyjako najdete v Mrdbasu ( o TC nemluvím..digitální display mě odrazuje...a to velmi :DD:)...rozdíl je v tom že v Edenu je aktvní chlazení, tzn může to bejt všechno intelignetně smrsknutý...ale oni angláni nemaj moc smysl pro eleganci...jejich nejelegantější výtvor jsou zvratky holohlavejch hools big_smile:D:D

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

186

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Kubš napsal:

...rozdíl je v tom že v Edenu je aktvní chlazení

Však já mám taky aktivní chlazení, ten větrák je až moc aktivní, ne jako kus slitiny tady na tom obrázku. Když je zesák v zimě, tak po zapnutí hučí ložisko, ale stačí jedna dobře mířená ťafa a je po hučení... a tomu říkám romantika ty Kubulo jeden! big_smile big_smile

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

187

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Ivo napsal:
Kubš napsal:

...rozdíl je v tom že v Edenu je aktvní chlazení

Však já mám taky aktivní chlazení, ten větrák je až moc aktivní, ne jako kus slitiny tady na tom obrázku. Když je zesák v zimě, tak po zapnutí hučí ložisko, ale stačí jedna dobře mířená ťafa a je po hučení... a tomu říkám romantika ty Kubulo jeden! big_smile big_smile

big_smile tak to je jiná big_smile kdo se má v těch TE vyznat....vypadá jeden jak druhej akorát jeden je totál top model a druhej pomalu starter model

mně větrák nehučí, je tam takovej klasickej počítačovej big_smile takže ani případná výměna není problém

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

188

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Když na to koukám tak vevnitř je stejný hovno jako v tom co mám. Ještě mi někdo může tvrdit že nový Trace v porovnáním se starým nehraje smile

0 xLajků:

189

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Já jsem hrál na to kombo TE-715, 250W a fakt dobrý, pěknej zvuk a má to fotswitch. Nový TE je myslím stejně dobrý jako to starší, je o něco hezčí, víc to svítí. Já jsem s tím co mám spokojen nad míru.
Teď v sobotu jsem nechtěl tahat bednu na kšeft a hrál jsem přes HARTKE 4.5XL 400 W, 4x 10", 8 Ohm. To jsem neměl dělat, nedá se to srovnat, ne že by to hrálo špatně, ale prostě jinak, hodně basová bedna. Příště už to neudělám.

Trace Elliot Club #4
Fender - Precision Bass home signature Steve Harris
Trace Elliot GP12 SMX 4x10, TE Elf, TE Transit B, LINE 6 Relay G30
Hraji v kapele http://bandzone.cz/chupacabra
0 xLajků:

190

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

morybundus 1 napsal:

hodně basová bedna

tak proto hraješ na basu abys basoval big_smile

krom toho tyhle svinuchy jestli něco maj tak teda spíš přehršel vejšek a středů

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

191

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Kubš napsal:

hraješ na basu abys basoval

Kubš napsal:

tyhle svinuchy jestli něco maj tak teda spíš přehršel vejšek a středů

Možná to bylo tou akustikou na malinkým sále. Hráli jsme nástrojovku bez PA. Prostě při stejných korekcích na zesiku 20 - 25% basu navíc. Stál jsem těsně před bednou, nebylo tam k hnutí. TE si tak pěkně fouká konkrétní zvuk, je to o zvyku.

Trace Elliot Club #4
Fender - Precision Bass home signature Steve Harris
Trace Elliot GP12 SMX 4x10, TE Elf, TE Transit B, LINE 6 Relay G30
Hraji v kapele http://bandzone.cz/chupacabra
0 xLajků:

192

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

potreboval bych sa nejak rychlo dozvediet, či na 1048H bedni, tej starsej verzii,co ma i ivo, je vzadu vstup na canon alebo speakon, dikez

0 xLajků:

193

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

už som našiel, dik wink

http://www.talkbass.com/forum/attachment.php?attachmentid=122235&d=1237164802

0 xLajků:

194

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

Ahoj, budeš kupovat ještě jednu bednu?

Trace Elliot Club #4
Fender - Precision Bass home signature Steve Harris
Trace Elliot GP12 SMX 4x10, TE Elf, TE Transit B, LINE 6 Relay G30
Hraji v kapele http://bandzone.cz/chupacabra
0 xLajků:

195

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

nene, potreboval som to kvoli kablu bo chcem vyskusat ashdown amb500rc, a tam je iba speakon vystup

0 xLajků:

196

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

No jo, káblík si budeš muset nechat udělat (nebo udělat sám)

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

197

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

traceaci, rozmýšľam že opustím klub. a tak sa mi naskytá otázka, kolko bych si mal vypýtať za hlavu a bedňu? hlava je AH250SMX GP12 a bedna 1048H. mám nejakú predstavu ale tak chcem vediet o koľko sa líši od vašich predstáv (reálnych) dík

0 xLajků:

198

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

a do jakýho klubu míříš, smím-li se zeptat?

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

199

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

hofa napsal:

a do jakýho klubu míříš, smím-li se zeptat?

sám zatial neviem, poskusam co sa da, ale hral som na ashdown abm500 evo III a sa mi to viac zamluvalo nez trace, cize pripadne ak niekto z fora ma, rad vymenim smile

0 xLajků:

200

Re: Přednosti a nešvary Trace Elliot?

19000 komplet. Každý zvlášť by se za 10000 myslím prodalo.

0 xLajků: