1

Téma: Davisův fór

Četl jsem někde o Davisově fintě, Davisově fóru atd. Jde o něco specifického Milese Davise, ale protože jako ve všem, je jednoduší pojmy nastiňovat, než konkretizovat, nevím co to je. Kde hledat? Je to styl vedení linky? Nebo to nárazové vstupování do skladby? Netuším. Díky moc za jakékoliv informace.

F(ω) = F * ( − ω)
0 xLajků:

2

Re: Davisův fór

Je to možná úplná hovadina,ale ten chytrej funk je podle mě dobrý hrát zezačátku pomalu a pak dát něco mrtě rychlýho jako doplněk...já nevím,ale mě to tak připadá,prostě on nehraje ani tak brutálně rychle,ale jenom to vychytává a myslí nad tím smile asi strašný kecy co tady píšu big_smile taky bych chtěl něco takovýho cejtit,vymyslet...

0 xLajků:

3

Re: Davisův fór

docela by mě zajímalo, co tím myslíš, páč v jeho obsáhlém životopise jsem na nic podobného nenarazil
(pokud tedy nemyslíš ten vtip, který znal jen on sám a potají se mu doma smával)

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji
0 xLajků:

4

Re: Davisův fór

chroustjazz napsal:

docela by mě zajímalo, co tím myslíš, páč v jeho obsáhlém životopise jsem na nic podobného nenarazil
(pokud tedy nemyslíš ten vtip, který znal jen on sám a potají se mu doma smával)

Ten, co je psaný jako jeho monolog? To je dobrý životopis. Četl jsem to někde v muzikusu v souvislosti s Richardem Bonou. Pak také někde v souvislosti se Zawinulem. Nevím o co jde, protože to bylo prostě použito a dál nevysvětleno a v kontextu sis mohl doplnit cokoliv.

F(ω) = F * ( − ω)
0 xLajků:

5

Re: Davisův fór

Lukáš napsal:

ale ten chytrej funk je podle mě dobrý hrát zezačátku pomalu a pak dát něco mrtě rychlýho jako doplněk...já nevím,ale mě to tak připadá,prostě on nehraje ani tak brutálně rychle,ale jenom to vychytává a myslí nad tím

8-o to sem nějak nepochopil... A o Davisově fintě jsem taky nikdy neslyšel. Ale možná je to něco, jak z pořadatelů vytlouct co nejvíc peněz, aby bylo na kvalitní matroš ;-)

DRŽ HUDBU!
0 xLajků:

6

Re: Davisův fór

a ja myslel ze je ta finta spociva ne v prachach ale primo v tom koksu .. big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

7

Re: Davisův fór

jojo...davisova finta, trojtej axl a pak vršovickej dloubák na subdominantu.

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

8

Re: Davisův fór

Jj, a to ještě přes čtyři kiksy a jeden neozev... wink

DRŽ HUDBU!
0 xLajků:

9

Re: Davisův fór

big_smile hehe...ale řekl bych, že Davisova finta bude nekupovat smah na ulici... nebo sypat si koks pod voko...

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

10

Re: Davisův fór

myslím tuto knihu: http://www.kosmas.cz/knihy/62953/miles-autobiografie/
(už ji i zlevnili)

nejel ani tak v koksu, jako v heroinu

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji
0 xLajků:

11

Re: Davisův fór

chroustjazz napsal:

nejel ani tak v koksu, jako v heroinu

já nevim, já ho neznal...to byl jen takovej příklad smile

tak v tom případě to bude tadle finta:

"nekupovat herák v noci na ípáku - dostaneš místo něj bujón a zjistíš to až na palmovce, pyčo"

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

12

Re: Davisův fór

Bulvár napsal:

"....adopt an old Miles Davis trick: By turning his back on the audience, he only makes us want him more."

CEILIN KAT IZ WATCHIN U MASTERBATE
0 xLajků:

13

Re: Davisův fór

OK napsal:
Bulvár napsal:

"....adopt an old Miles Davis trick: By turning his back on the audience, he only makes us want him more."

big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile lulz

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

14

Re: Davisův fór

Jenich napsal:

"nekupovat herák v noci na ípáku - dostaneš místo něj bujón a zjistíš to až na palmovce, pyčo"

A ted pozor deti nekupujte drogy, stante se celebritou a budou vam je davat zadarmo!

Paul McIceTea, John Lemon, Orange Harrison, Mango Starr
0 xLajků:

15

Re: Davisův fór

Neberte drogy, nikomu.

F(ω) = F * ( − ω)
0 xLajků:

16

Re: Davisův fór

nebo variace: nemám rád lidi, co berou drogy. třeba celníky big_smile

This song is about a bunny rabbit. If you dont like bunny rabbits then fuck you.
-Daron Malakian
0 xLajků:

17

Re: Davisův fór

hele , není to překlep? vím že celkem slušně střílel. nemá to být obávaná Davisova FLINTA? smile

Fender JB, kontrabas Placht&Co. 1876, Ampeg B2. Na to moje hraní......
0 xLajků: