1

Téma: Chcete mít svůj blog na Baskytara.com?

Již delší dobu se snažím vytvořit blogovací systém pro doménu Baskytara.com. Bohužel času není nikdy tolik kolik by si člověk přál. Dostal jsem se však do fáze, kdy už můžu přibrat další zájemce o blogování na atraktivní doméně Baskytara.com.

Co tedy nabízím?

   1. Samostatnou doménu 3. řádu ve tvaru přezdívka.baskytara.com resp. baskytara.com/přezdívka
   2. Na přání možnost zřízení e-mailové schránky ve tvaru přezdívka@baskytara.com
   3. Zveřejnění zajímavých článků na úvodní stránce portálu. Všechny články jsou zveřejněny také na fóru.
   4. Unikátní administrační rozhraní, které budu přizpůsobovat podle vašich představ.


Psát můžete více méně o čemkoliv. Nejlepší by bylo psát o base a hlavně o muzice. Ale fantazii se meze nekladou. Jen se vyvarujte článkům porušujícím dobré mravy a zákon.

Prosím tedy všechny zájemce aby mi napsali email na admin@baskytara.com. S tím, že se na bližších informacích domluvíme.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

2

Re: Chcete mít svůj blog na Baskytara.com?

Bys mohl automaticky každýmu udělat emailovou schránku ve tvaru prezdivka@baskytara.com s přesměrováním na email, který uvedl při registraci.

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

3

Re: Chcete mít svůj blog na Baskytara.com?

Blog nechcu, jsem starej antiblogař...ale ta emailovka zní lákavě...to beru smile

CEILIN KAT IZ WATCHIN U MASTERBATE
0 xLajků:

4

Re: Chcete mít svůj blog na Baskytara.com?

S tema majlovkama je prace.
Musim to delat rucne. jeste jsem neprisel na to jak automaticky vytvorit tu emailovou schranku.

Ale ze jsem duse dobra a ze sou ty Vanoce. Tak tem dejme tomu 10 nejaktivnejsim, nejchytrejsim, nejkrasnejsim a nejsikovnejsim basakum zridim email na baskytara.com

Napiste mi teda na admin@baskytara.com z mailu na ktery budete chtit postu presmerovavat a ja vam to nastavim.

Ale byl bych taky rad kdyby se nekdo do toho blogovani pustil....

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků: