1

Téma: vytažení stop z midi

zdarec borci,válí se nám na zkušebně hromada disket  s midi nahrávkama,tak mne napadlo si je vzít domu a prohnat to přez guitar pro,bohužel však zrovna basová linka se zobrazí skoro prázdná,je na to nějakej figl nebo mám použít jinej program kterej mi to rozepiše do tabulatur??
dík

ukulele
0 xLajků:

2

Re: vytažení stop z midi

???

pokud v tam nic není ani guitar pro z toho asi nic nevytvoří, či nevytáhne .. podle toho, esli si klávesák hrál basy sám, nebo hrál s basákem ... teda aspoň myslím, že to je z kláves ... pokud to ovšem jiný mid-playery přehrajou s tou fingerbass nebo pickbass nebo slapbass1 a slapbass2 big_smile

Bicí basa a klávesy popřípadě dechy to ještě de poslouchat ... ale jakmile začne hrát 12string guitar, nebo jakákoli guitar tak se chytám za uši big_smile .. v jednom karaoke playeru dou aspoň jednotlivý stopy vypínat, takkže to vobčas využiju, když si chci zaspívat něco provařenýho lol pořádně to ve skušebně pustit pře silný PA ....

0 xLajků:

3

Re: vytažení stop z midi

no to tak to netuším jak to nahrával jsou to profi,draze zaplacené midi,takže by si s tím měl pohrát pořádně,například Olympic když poslouchám tak je tam ta basa udělaná uplně dokonale.

ukulele
0 xLajků:

4

Re: vytažení stop z midi

Dělal jsem to v programu Sibelius...práce s ním vcelku jednoduchá.
Z Guitar pro byl vetšinou výsledek mizerný.

0 xLajků: