101

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

btw na jaky struny to je? niklovky?

GHS Bass Boomers

Avbass -> Ampeg V4 -> Ampeg 8x10 + 2x15
Neuser Courage/Crusade -> GK MB150
0 xLajků:

102

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Novej marecek F500 http://www.talkbass.com/forum/showthread.php?t=398654

0 xLajků:

103

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Možná si někdo pamatuje jak jsem tu někde rozčiloval, že jsem hrál na koncertě na apec 4*10 hliník Harkte a 5500 zesák a vubec jsem se neslyšel a netlačilo to...no tak včera jsme měli koncert se stejnou kapelou, hrálo jsem taky na ten box, ale tentokrát jsem is vzal svýho Marka..no pánové absolutní změna, slyšel jsem prakticky jenom sebe na poidu big_smile navíc zvuk mňamka.. smile

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

104 Naposledy upravil: Dunde.e (27. 04. 2008 14.04:04)

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

a cos měl za bednu? a bylo to stejné pódium? a komus i tím prospěl že si slyšel jen sebe? hmm

NEUSER Courage-fretless 6str (1991) ,   FENDER American Standard Jazz Bass (2012),  CORT A5 - EMG pickups,      Dundeeho - Jazz Bass smile
David Eden WTX-260  ,   SWR Goliath 2x10 (x2),  HOCKE BN110
0 xLajků:

105

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

byla to Transporter 410...podium bylo větší dokonce.
Jako komu jsem tim prospěl? Sobě! A samozřejmě že jsem neslyšel jen sebe, zajistil jsem si zpěv a kytaru do odposlechů a bicí jsem slyšel přirozeně..neboj se tam byl zvukař, všechno šlo do PA a já jsem si to našteloval taky abych se slyšel, všechny chyby a tak..posluchači vubec nepoznali že já to mám na podiu nějak zesílený....nevím na co narážíš...

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

106

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

že na zázrak osvícení nevěřím smile . Se zesákem hartke se neslyšel vůbec a všechno špatně a pak si v celém to řetezci přehodil zesák a v tu ráno světlo...ten hartke není zase až tak špatny za co bývá označován, dá se seštelovat všelijak a pak se dá porovnávat po zvukové stránce třeba i s edenem, spíš na ten box bych se díval že má svul charaktér daný těma hliníkáčema. Pak příjde Markbass a zjeví se zelení pidimužíci, vlastně tak trochu žlutí a řeknou my sme světlo vaší budoucnosti a všude šíříme lásku.... big_smile

Jo velké podium je pro zvuk mnohem lepší jak malý koutek.

A co struny? byly to ty samé anebo nepřestrunils třeba ještě náhodou smile .
Já nemám rád když se bulíkuje subjektivní pravda tak jednozančně smile

NEUSER Courage-fretless 6str (1991) ,   FENDER American Standard Jazz Bass (2012),  CORT A5 - EMG pickups,      Dundeeho - Jazz Bass smile
David Eden WTX-260  ,   SWR Goliath 2x10 (x2),  HOCKE BN110
0 xLajků:

107

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

no ono staci ze kiwi vedel co nakroutit a jak se to krouceni projevuje... btw ja sem prez myho little marka a prez 4 10 transportera hral nekolikrat a prislo mi ze na maly podia a maly hlasitosti je to v poho ale na vetsich kdyz se vic huli zesak mi pride ze z toho leze moc ten hlinikovej charakter boxu.... idyz teda ono to bylo asi taky tim silenym salem a nazvucenim v Havl.brode na chechovce... tam to bylo dost strasny... ale proste nejak mi ta umera funguje .. na cechovce hruza v LMB nic moc a v par mensich klubech pohada hezky a prijemny...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

108

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Dunde.e: Myslím ež je to jak říká m3, v ekvalizaci, ten Harkte má sice 10-ti pásmovej, ale nenastavil sjem tam nějakej zvuk kterej by prolezl kapelou no...jako já ani netvrdím, ež ej to tím že marek je přece tísíkrát užasnější než to Harkte, to je samozřejmě ne, ale chtěl jsem vyjádřit svoje nadšení tou změnou no, navíc jsem si mohl zesilovač konečně torchu zesílit, protože nemá cen us i nalhávat - LMII na malý hlasitosti nehraje nic zvlášt....

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

109

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Že Hartke netlačilo??:-) kvůli tomu že ho mam tu nebudu hlásat jak je úžasnej ale zdá se mi to celkem mašinózní, možná právě až moc:-) Já bych řek že ty zesíky jsou tak rozdílný že záleží jenom na vkusu, ten Marek je dost specifickej co jsem měl tu čest takže pro někoho bomba a pro někoho zatracení, možná jako GK pro jiný:-)

OLP mm3, Fade jazz bass, Gallien Krueger 1001 RB-II, Gallien Krueger 410 RBH
0 xLajků:

110

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Já právě předtím než jsem koupil Marka hrál na ten HA5500 a hodně mě to zklamalo..jako on Marek není něco co by měl chtí každej jak je to užasný, dokonce jsem tady ani nechtěl Marka s Hartke srovnávat, jen vykouamt čím to byl ten obrovksej rozdíl když jsem jen vyměnil zesíky, tipuju to na to nastavení ekvalizéru (i když já mám tedan a markovi všechno na 12 ti hodinách, akortá hodně gainu)

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

111

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Koukam že se chystá pár potomků LMK II
http://www.youtube.com/watch?v=fKM-8K26 … re=related

LMK III
a LMK Tube

Fender Standard P-Bass -> Boss GT1b -> Ibanez Promethean 3110 -> PA
0 xLajků:

112

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

hmm ..ale v podstate nic prevratne novyho..ja bych radsi neco jako je F1 resp F500 s mesim vykonem..proste LM 250 v polovicni velikosti.. sakra na co kdo potrebuje 800watu..  to chtej bourat baraky... ??
ale LMtube muze bejt docela zabavnej..

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

113

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

... musím taky uznat že ti makaróni se vyznamenali MARKBASS je elita, hraju na něho už nějáký čas a i když se to některým tady nelíbí rád ten amp vychválím  do nebe, má to kule a jde nastavit sound jaký potřebuju fakt paráda, jsem spokojený majitel a poměr výkon cena +1. A zvu všechny, kteří se ohlížejí po kvalitním zesáku do pomyslného klubu je to dobrá volba, žádný laciný ojeb z číny což má v dnešní době cenu zlata ...

YamahaTRB6P
DunlopSteel
Spectraflex Cable
AquilarTLC
DavidEden WT-550B . EDEN E4X10.V4 -650W
0 xLajků:

114

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

no a uvidime jak sou pohotovy v oprave.. to je velky minus pripojeni tech cudlu mozna je na to nakej figl.. jestli ste to nekdo vycet na tolkbasse nebo nekde..dejte vedet ..
ale kvuli utrzenymu potaku nemit doma apec buhvijak dlouho a platit postovny pod alpy.. sad

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

115

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Já bych ta chtěl výstup na sluchátka, to mi u takhle malý hlavy docela chybí...

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

116

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

no muzes si to strcit do efect sentu nebi tuneru a neco z toho uslisis ale chce to mono sluchatka.. jinak ono malej apec ale viz ty novy marky co maj 500 resp 800W asi neni na nejake to domaci brnkani... nehlede k tomu ze na markstrankach je jiny video z toho veletrhu a tam predstavujou i novou 1200W hlavu,, jinak na suchatka je vystup na tom G-B

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

117

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Budu to muset někde ochutnat, ty vaše Marky. PC zdroj pro basu jsem ještě nezkoušel a třeba se chytim a nebudu chtít už nic jinýho. Bat aj lajk hevy mešins . . . mínvajl. smile

0 xLajků:

118

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

richo5 napsal:

... musím taky uznat že ti makaróni se vyznamenali MARKBASS je elita, hraju na něho už nějáký čas a i když se to některým tady nelíbí rád ten amp vychválím  do nebe, má to kule a jde nastavit sound jaký potřebuju fakt paráda, jsem spokojený majitel a poměr výkon cena +1. A zvu všechny, kteří se ohlížejí po kvalitním zesáku do pomyslného klubu je to dobrá volba, žádný laciný ojeb z číny což má v dnešní době cenu zlata ...

Velmi hezky a diplomaticky řečeno... smile Takhle kdybych to onedhá uměl.. big_smile

0 xLajků:

119

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Na doporučení pana učitele jsem měl  možnost vyzkoušet jednoho z nejmenších myslím že má označení 121, a byl jsem opravdu velmi překvapen, 300 W, 12" repro, nejvíc mě dostala váha, něco kolem 13 kG.
Na slap překvapující vyrovnanost úderů a trhání, a to jsem tam měj pasivku JB samick.
Pokud ti můžu KIWI doporučit, máš to do Brna, co by kamenem dohodil, na Staré Osadě na ulici Kuldova najdeš obchod pro basáky, kterej je přeplněnej Markama.Velmi ochotnej prodavač pokecá, poradí, nechá vyzkoušet na co si vzpomeneš, odcházel jsem velmi poučen. Do té doby jsem si opravdu myslel, že ten opravdu basovej bas dělá převážně objem bedny.
A jak jsem někde slyšel, po koncertě bereš basu do jedný ruky, kombo do druhý, šňůry neseš v tašce přes rameno a ještě si u toho sám otevíráš dveře....:cool:

Bass guitar: 4 string hand-tooled prototype, type JB pasive, Lakland skyline 44-02 deluxe, EXL 170, TC electronic BG 500 2 x 10", acoustic fretless- "balejšn"
0 xLajků:

120

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Pako napsal:

Pokud ti můžu KIWI doporučit, máš to do Brna, co by kamenem dohodil, na Staré Osadě na ulici Kuldova najdeš obchod pro basáky, kterej je přeplněnej Markama.Velmi ochotnej prodavač pokecá, poradí, nechá vyzkoušet na co si vzpomeneš, odcházel jsem velmi poučen. Do té doby jsem si opravdu myslel, že ten opravdu basovej bas dělá převážně objem bedny.

Všimni si že tenhle thread je víc jak rok starej...

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

121

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

jj pako kiwi u marka a mel a dokonce i prodal a vymenil za GK.. nechapu ale vzhlrdem tady k tomu avataru nebo jak se to menuje se neni co divit..

jinak to kombicko ma tady tusim Lukas... taky sem si ho chtel koupit .. ale nemel sem tenkrat penouze .. sad kombicko y mi asi looping nehodilo big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

122

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

hele tak m3 jestli si myslíš, že jsem to kupoval jenom kvuli Fleamu, tak to fakt ne...Gallien mi vyhovuje víc. Lepší bedny, bi-amp..

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

123

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Tak jsem si byl otestovat v Musikzone ty MarkBassy. No hraje to:) Jen si říkám, jestli to nehraje až moc big_smile ... přijde mi to hodně takový surový a agresivní ... ale teda jinak pocit z hraní dobrej ... prostě to pěkně tlačí a dokonce to hrálo i mou dost špatně znějící pátou strunu dobře tongue

co vy si myslíte o té agresivnosti?

Fender American Deluxe Jazz Bass '08
Empress Compressor -> Boss LS-2 Line Selector (-> Zoom B3) -> Fishman Platinum Pro EQ -> Markbass F 500 -> 2x Markbass Traveler 121H
0 xLajků:

124

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

DalajVladan napsal:

co vy si myslíte o té agresivnosti?

zadne jsem si nevsiml, resp. hraje to tak jak si to nastavis

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

125

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Axlík napsal:

hraje to tak jak si to nastavis

+ jakej máš nástroj

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

126

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

jj, a jaky mas ruce.. a jak to citis atd atd.. to uz je zase jina pohadka smile

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

127

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

no oproti SWR mi to pride jak plysovej meda proti tygrovi.. nadruhou strano proti ampegovi je to docela drsnej meda s jasnejma konturama a realistickym ztvarneni ..kdezto ampegje takovej starej polstaroidni mazel... big_smile

btw taky kdyz sem hral poprvi na mark bednu tak mi prisla takova az neprijemne urvana,, ale asi sem si na to zvyk nebo si to cely sesedlo.. jako porad je to spis vrcoun nez hucak .. ale tak prijemne..

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

128

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

m3: velmi pěkně vyobrazený popis zvuku;-)

Fender American Deluxe Jazz Bass '08
Empress Compressor -> Boss LS-2 Line Selector (-> Zoom B3) -> Fishman Platinum Pro EQ -> Markbass F 500 -> 2x Markbass Traveler 121H
0 xLajků:

129

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

hele, DV, jestli chces tak se muzeme domluvit a slezt se u me ve zkusebne, kde si to muzes zkouset do haleluja.... smile
mam tam asi 4 ruzny basovy bedny, takze vyber je

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

130

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

to je ovšem zajímavá nabídka? nezkoušíte ještě náhodou ve Zbrojovce?:)

Fender American Deluxe Jazz Bass '08
Empress Compressor -> Boss LS-2 Line Selector (-> Zoom B3) -> Fishman Platinum Pro EQ -> Markbass F 500 -> 2x Markbass Traveler 121H
0 xLajků:

131

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

nahodou uz ne a ani predtim ne wink
Zkusebnu mam v garazi u domu sve maticky, v Kohoutovicich..
bedny k dispozici na vyzkouseni jsou :

ty co mam v avataru + GK 2x12 neo a 1x15 nejaka.

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

132

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Je fakt že Marek se mi zdál na první poslech Gallienu trochu uřvanější.....jinak ten Axlíkův marek ej ten můj, takže mu posílám pusu (markovi ne Axlovi)

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

133

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

chudak axlik sad

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

134

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

no snad to nejak unesu smile

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

135 Naposledy upravil: m3 (19. 02. 2009 21.55:47)

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

m3 napsal:

pako kiwi

jee otevru to a koukam.. sorry asi to melo bejt jako ...  heh ... to nemela bejt urazka ,... preklep idyz teda koukam ze J a P sou od sebe dost daleko .. ale asi uz ste si zvykli ze mi trochu skacou pismenka... dimto se omlouvam nejen kiwi ale i ostatnimu ovoci a basakum pokud jim neco podobnyho provedu ...

teda koukam ze si pak na mne byl nabrousenej ale nenapadlo mne precist si co sem psal big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

136

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

NO ono mě mrzí že si to myslí každej, že tu kupuju, protože mám rád hudbu papriček. Si jako myslíte že když basák redhotů přejde na Mapeg je honem prodám Gallien? To ani ne..je potřeba si uvědomit že ten Galča hraje jako prase...to že na to hraje Flea..no dobrá. smile

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

137

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Kiwi napsal:

NO ono mě mrzí že si to myslí každej, že tu kupuju, protože mám rád hudbu papriček. Si jako myslíte že když basák redhotů přejde na Mapeg je honem prodám Gallien? To ani ne..je potřeba si uvědomit že ten Galča hraje jako prase...to že na to hraje Flea..no dobrá.

Tak ono pokud máš podobnej styl hry jako nějakej muzikant tak je celkem logický že ti i sedne i charakter jeho aparátu (teda doufám že jsem se nesek a že nehraješ třeba v cimbálovce)

OLP mm3, Fade jazz bass, Gallien Krueger 1001 RB-II, Gallien Krueger 410 RBH
0 xLajků:

138

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Fuit napsal:

Tak ono pokud máš podobnej styl hry jako nějakej muzikant tak je celkem logický že ti i sedne i charakter jeho aparátu (teda doufám že jsem se nesek a že nehraješ třeba v cimbálovce)

Ne hraju takovej rocknroll big_smile jako Flea má sice super zvuk, ale já možná hledám spíš něco takovýho uhlazenějšího..

Jde o to že Gallien má podle mě výhodu např. v tom biampu..bedny se mi zdaj taky o něco málo lepší a tak...jako Markbass je super a všude ho doporučuju, byl jsem skoro tři čtvrtě roku spokojený majitel smile

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

139

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

já hraju na eden taky jen kůli tomu že na to hraje basák Good Charlotte smile tak se za to
nestyd´me!!!!

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

140

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

No dyť já taky hraju na Smrkbasse, pže na to hraje Dan Panchartek z Mocca Malacco, přiznávám! big_smile

0 xLajků:

141 Naposledy upravil: richo5 (21. 02. 2009 13.10:07)

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

.. hraju na Markbasse pže na to hraje Dan ")

YamahaTRB6P
DunlopSteel
Spectraflex Cable
AquilarTLC
DavidEden WT-550B . EDEN E4X10.V4 -650W
0 xLajků:

142

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

NEhraju na markbasse protože na to hraje Dan big_smile big_smile big_smile big_smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

143

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Kubš napsal:

NEhraju na markbasse protože na to hraje Dan

big_smile:D

0 xLajků:

144

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Nedělám, že se nesměju! big_smile

0 xLajků:

145

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

hraju na basu, abych mohl chodit na forum

0 xLajků:

146

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

a to já zas chodím  na fórum abych nemusel cvičit na basu.

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

147 Naposledy upravil: m3 (22. 02. 2009 02.24:25)

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

idyz je to zas OT ale ja mam nutkani koupit toho nejmensiho GB pac to ma ten sexy vystup na sluchatka big_smile a vstup na metronom..  si ce ten kytarovej sexy retro behringer to ma taky .. ale s tim v pripade nouze neuhraju koncert.. big_smile

jinak hraju na danBasse pac ma sexy zlutooranzovy repracky smile

a  taky lehkou malou hlavu..
kdyz sem si pucoval tuhlenda hlavu klasickejch rozmeru malem sme nevyresili tetris nakladovyho prostoru dodafky..

.. az zacnu hrat poradny retro a budu bohatej koupim si Orange big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

148

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

a já hraju na hocke protože my pardubáci sme patrioti a ctíme značku

0 xLajků:

149

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

A já teď hraju na československý kytarový kombo protože jsem línej vynýst do schodů apec co máme v obýváku:-)

OLP mm3, Fade jazz bass, Gallien Krueger 1001 RB-II, Gallien Krueger 410 RBH
0 xLajků:

150

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

MatthewDiesel napsal:

pardubáci sme patrioti a ctíme značku

... pardubický perník ?  ")

YamahaTRB6P
DunlopSteel
Spectraflex Cable
AquilarTLC
DavidEden WT-550B . EDEN E4X10.V4 -650W
0 xLajků:

151

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

sypem si popol na hlavu a hanbim sa v kute za to, ze som niekedy na marky nadaval (tie nizke serie ale ajtak nemusim)

moja recenzia na 2x10 kombo
http://gitaristi.sk/Mark-Bass-CMD-102P

sekam dobrotu
0 xLajků:

152

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

pista58 napsal:

nizke serie

to je co??

dyk v tom kompu je ten nejobycejni zesak soucasny produkce...
leda ze bych myslel este ty stary trafoidni

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

153

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

m3 napsal:
pista58 napsal:

nizke serie

to je co??

dyk v tom kompu je ten nejobycejni zesak soucasny produkce...
leda ze bych myslel este ty stary trafoidni

ehm...pišta asi myslí traveler boxy big_smile (?)

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

154 Naposledy upravil: m3 (24. 02. 2009 01.17:30)

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Nook napsal:

ehm...pišta asi myslí traveler boxy big_smile

Roarrrr!!

no jo no sounddelirim to neni tosi poridim az budu bohatej smile cely zluty wink

btw pred cervenejma markama byli ty puvodni stribrny sem tam se nakej obevi na ebayi .. ty meli  "normalni" rozmery .. a puvodni bedny byli klasicky cely cerny... pak zacli delat s zlutou deskou co v ni sou v repra... a delat cely zluty hlavy ty ceeveny F1 sou jenon limitovana edice tech zlutejch Little Marku ..
wink

btw predtim delali ty 2x10 comba s puvodnima LM hlavama i na stojaka vetsi Tower a mensi kompaktni treveler (mel i vzadu kolecka a vysuvnou rukojet jako to zkopcil ampeg na tu svoji portable serii ...btw nevim jestli byl marek prvni ale nedivil bych se smile..)

btw o bych chtel big_smile ale na ebayi sem za ty roky co to sleuju (tj drif nez sem se regnul sem)  narazil jenom na jednoho v kanade... sad

tady link na nakej zapomenutej e-shop kde sou videt smile
http://www.erosionshop.com/erosionshop/ … mbos.html#

este tam mas chybku ze na predni strane je balaced vystup.. j etam vstup vystup je zezadu...
http://www.musik-schmidt.de/images/product_images/original_images/Markbass-CMD-102P_2.jpg

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

155

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

dakujem za pripomienky, o tom inpute viem, len uz sa to nedalo zmenit, aspon poucenie do buducnosti :-)

sekam dobrotu
0 xLajků:

156

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

sem myslel ze je tady thread o momarcich ale nenasel sem ho tak sem s tim
http://www.momark.it

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

157

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

hehe sexy flashova hra jenom by to chtelo este do toho vrazit kabel a vyzkouset si to big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

158

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

No a to se pak dá objednat? Nebo jakej to má účel?

Jako dalo by se vybrat, to rozhodně. :-)

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

159

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

To mi připomíná flashový stránky výrobců aut, jako spyker nebo ferarri... kolik za to chtěj?

This song is about a bunny rabbit. If you dont like bunny rabbits then fuck you.
-Daron Malakian
0 xLajků:

160

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

nevim kolik za to chtej obednat to pude urcite smile .

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

161

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

kurcatovium napsal:

No a to se pak dá objednat? Nebo jakej to má účel?

vytiskneš si sestavu v pdf a zaskočíš na Kuldovu 13 do B-Židenic

Lakland Darryl Jones 5 Skyline
Genz Benz ShuttleMAX 6.0
Gallien-Krueger 212 NEO
EBS MultiComp
BOSS GT-6B
0 xLajků:

162

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

No, v tom případě by mě zajímalo jak moc drahý to bude. :-D (Moc.)

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

163

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

kurcatovium napsal:

No, v tom případě by mě zajímalo jak moc drahý to bude. :-D (Moc.)

o tom bych ani v nejmenším nepochyboval - navíc už vidím typy podobně nerozhodné jako já, kteří si něco nakonfigurují, zaplatí horu peněz, donesou to domů a po půl hodině jim začne vrtat hlavou, že kdyby tam dali jiný eq modul ... nebo spíš ten lepší koncák... a jsou ztracení smile

Lakland Darryl Jones 5 Skyline
Genz Benz ShuttleMAX 6.0
Gallien-Krueger 212 NEO
EBS MultiComp
BOSS GT-6B
0 xLajků:

164

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

no právě proto by měli mít v každým krámu tu lego-skládačku, aby si mohl každej vyzkoušet, co mu nejvíc sedí... nevím teda jestli to budou mít i na Kuldové, ale jinak mi přijde nesmysl objednávat si něco jenom podle flashové animace na webu...

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

165

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Když jsem viděl to množství modulů (a tím pádem obří množství kombinací), připadá mi v našich podmínkách nereálné, že by tomu tak bylo a to i u výhradního dodavatele sad
Ale popravdě, kdo z nás to má? Tedy reálnou šanci to onjednat a zaplatit ... smile

Lakland Darryl Jones 5 Skyline
Genz Benz ShuttleMAX 6.0
Gallien-Krueger 212 NEO
EBS MultiComp
BOSS GT-6B
0 xLajků:

166

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

tady jde vidět celej ten modul na testování, co by měli mít ti prodejci... podle toho už by se dalo vybrat...

http://www.youtube.com/watch?v=LC9rD_xM … re=related

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

167

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Tohle je ale imho vážně dobrej nápad, pokud bude skutečně možnost si vyzkoušet libovolnou kombinaci, jak říká ve videu.

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

168 Naposledy upravil: lukas (20. 05. 2009 10.42:52)

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

konce stojej 600 az 1000 "ecek", jednotlivy moduly pak asi od 70 do 140, co sem tak koukal... treba v nemecku uvadej asi tucet obchodu, kde ten stojan maj k pohrani si.

smile zahadou mi teda je ta na pohled prazdna eq sekce za 64 eur....

0 xLajků:

169

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

600-1000€ jen za konec? Dyť to je dražší než komplet Little Mark (2) ne? A to se tam chvástaj tím, že ten 500W konec je právě z LM2... Divný.

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

170

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

no to je jasny ze to bude za vic nez "seriova" hlava... komba sou taky levnejsi nez hlava + bedna i kdyby byli echt stejny... za moznost volby se holt plati...
takze lampova 250 nez EQ vyjde draz nez ten marek 3 s flaskou...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

171

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

no tak vono to tam pripojis prez nakej zaklapnutelnej interface.. takze si jich muzes koupit rovnou nekolik a menit podle nalady.. big_smile ...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

172

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

m3 napsal:

no tak vono to tam pripojis prez nakej zaklapnutelnej interface.. takze si jich muzes koupit rovnou nekolik a menit podle nalady

Myslím, že lukas narážel spíš na to, že u prázdného EQ modelu se jedná jen o pár drátků, který pospojujou PRE a OUT sekce. A že to je na těch pár drátků s konektorama docela drahý.

A jinak custom/necustom. Když stejnej konec, jakej je v LM2 stojí samotnej víc než celej LM2, tak už to dost smrdí.

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

173

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

!! Je To Doma !!

0 xLajků:

174

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

t.kedzior napsal:

!! Je To Doma !!

gratulace smile a jaká? už jsi měl čas to pořádně prozkoušet?

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

175

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Dík! Jen tak lehce polechtaná už je, ale o víkendu se má tahle kostička na co těšit!

0 xLajků:

176

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

třikrát hurá, třikrát sláva, konečně ses rozhoupal, gratuluji smile

0 xLajků:

177

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Nevite, kdy by se u nas mohl objevit LM III ? Tak trochu doufam, ze by pak mohl byt LMII ve sleve smile

0 xLajků:

178

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Ja cekam na Big Marka I

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

179

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

uz chybi jen BISMARCK

http://www.thoughtsongod.com/wp-content/uploads/2009/04/bismarck1.jpg

0 xLajků:

180

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

druid napsal:

Nevite, kdy by se u nas mohl objevit LM III ? Tak trochu doufam, ze by pak mohl byt LMII ve sleve

myslím, že z Musikzone mi psali někdy minulý týden, že už je mají skladem - LM III, LM Tube aj.

basa & co.
0 xLajků:

181

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

tak koukam ze Little Mark TUBE uz je v prodeji a vypada teda po certech dobre :
http://www.muzikmanie.cz/prodej/Markbas … -Mark-TUBE

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

182

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Axlík napsal:

tak koukam ze Little Mark TUBE uz je v prodeji a vypada teda po certech dobre :

Sákryš, tak to asi prodávám svoji F500 yikes big_smile

0 xLajků:

183

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

kde nic nejni ani lampa nebere wink....cece to je jak rucickove digitalky, ale co, trh si to zrejme zada

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

184

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

to sou zase kecy...

0 xLajků:

185

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

jj, mam svuj den, tak mi ty moje cancy nech. ja co sem mel moznost si na marka zahrat tak to bylo pro me proste nijake

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

186

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

spider napsal:

ja co sem mel moznost si na marka zahrat tak to bylo pro me proste nijake

.. to bude tou jolanou cos na to hrál ..  big_smile

YamahaTRB6P
DunlopSteel
Spectraflex Cable
AquilarTLC
DavidEden WT-550B . EDEN E4X10.V4 -650W
0 xLajků:

187

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

richo5 napsal:
spider napsal:

ja co sem mel moznost si na marka zahrat tak to bylo pro me proste nijake

.. to bude tou jolanou cos na to hrál ..  big_smile

kdyby Jolanou, byllo to něco mnohem horšího... Pedulla!!! big_smile

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

188

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Ale, tak muj nazor si muzu nechat, ne ? Me ty aparaty proste nesedly. Pokud vam sedi, prosim, jak je libo.  Troska sarkastickeho cintani snad jeste nikoho nezabila...

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

189

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

me se taky nelibi jejich zvuk, neni to moje gusto

Fender Aerodyne Jazz Bass + SD Antiquity
Ashdown ABM C210T-500 EVO III

+ plno krabiček
      (BassBalls, #1 Echo, English Muff´n, Flanger Hoax, Hum Debugger)
0 xLajků:

190

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Nook napsal:

kdyby Jolanou, byllo to něco mnohem horšího... Pedulla!!!

.. big_smile

YamahaTRB6P
DunlopSteel
Spectraflex Cable
AquilarTLC
DavidEden WT-550B . EDEN E4X10.V4 -650W
0 xLajků:

191

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

spider napsal:

Ale, tak muj nazor si muzu nechat, ne ? Me ty aparaty proste nesedly. Pokud vam sedi, prosim, jak je libo.  Troska sarkastickeho cintani snad jeste nikoho nezabila...

jistě, dyk, mě snad nebereš vážně, doufám!!! big_smile

Jo...prosím vás, Marksisti, konkrétně vy, kdož vlastníte Markbassí věc s desetipalcovámi repráky...nenašel by se nějaký odvážlivec, který by vyšrouboval a pro mou maličkost nafotil reprák? Myslím teda hlavně zezadu - koš, magnet atd. Dělám si sám pro sebe takový B&C quiz smile
Dííííky!!!

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

192

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Tak to nevím, jestli bych si troufl... A stejně nevím, kdy se zase dostanu do zkušebny smile

0 xLajků:

193

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Nook napsal:

který by vyšrouboval a pro mou maličkost nafotil reprák?

co za to ?? kustom zlutej sounddelirium sm3rk-designed 12kovej box ?? big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

194

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Nook napsal:

jistě, dyk, mě snad nebereš vážně, doufám!!! big_smile

Jasne ze neberu, to same plati i na moji stranu... smile

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

195

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Nook napsal:

pro mou maličkost nafotil reprák?

moc děkuji Hofovi wink

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

196

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

nemáš za co smile

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

197

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

hele dneska se mi nejak nelibil zvuk .. a tak sem si pridal malinko vejsek cca na 1nu hodinu a najednou to bylo uplne super asi zacnu sahat do equalizeru big_smile
zatim sem dycky to nechal narovno maximalne nizsi stredy na cca 1nu hodinu ..

btw a este sem si brk na jazz bass se stejnym nastavenim a ten sound byl diametralne jinej ..preci jenom sem zvyklej na to hrt s hodne podobnejma basama big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

198

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Dival jsem se na na stranky Markbass (po hodně dlouhé době, takže možná nejsem vubec aktuální :-D ) a dost tam sebou mrskli, spousta novejch hlav, pár beden a dokonce efekty! Zaujalo me, ze uz nedelaj 151HF, nevite nekdo proc?

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

199

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Možná v Itálii zdražili žlutou . . . big_smile

0 xLajků:

200

Re: Markbass Little Mark II + zvuk Markbasů

Kiwi napsal:

Zaujalo me, ze uz nedelaj 151HF, nevite nekdo proc?

asi se to moc neprodavalo wink

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků: