1 Naposledy upravil: g rock (29. 05. 2009 13.22:39)

Téma: Rytmus- Mochomůrky bílé od Garáže

Ahoj poradte mi kdo hrajete od Garáže Mocomurky bílé.Levou ruku si odvodím od akordů C F  C F Dmi.Ale jak hrát pravou rytmiku,aby to byl fakt ploužák.Díkes.

davidak: doplněn název threadu, příště ho piš smysluplnější

0 xLajků:

2

Re: Rytmus- Mochomůrky bílé od Garáže

Moje oblíbená psychedelie od Garáže:-)

Tohle se fakt těžko radí, ale když jsi odposlouchal levou ruku, není přece nic jednoduššího, než k tomu odposlouchat i tu pravou, ne?

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

3

Re: Rytmus- Mochomůrky bílé od Garáže

No mě se zdá že tam jedu moc na to že je to ploužák.Nemáte někdo tab.:)

0 xLajků:

4

Re: Rytmus- Mochomůrky bílé od Garáže

g rock napsal:

No mě se zdá že tam jedu moc na to že je to ploužák.Nemáte někdo tab.smile

Na rytmus ti nepomůže tabulatura, ale hraní...

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

5

Re: Rytmus- Mochomůrky bílé od Garáže

jestli si to dobře pamatuju, tak tam basa hraje jednoduše furt "raz-dva-tři-čtyř", jako když jede parní stroj.

--
Jazz Bass od Fokusu z Třebíča
Ford Focus ze Saar Louis
... stay fokused to become fumous ...
0 xLajků:

6

Re: Rytmus- Mochomůrky bílé od Garáže

Močomůrky bílé?

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

7

Re: Rytmus- Mochomůrky bílé od Garáže

Sorry jasně že Mochomůrky bílé. Zeppeline díky takhle to hraju,přišlo mi to nějak brutus ale asi teda to hraju dobře.

0 xLajků:

8

Re: Rytmus- Mochomůrky bílé od Garáže

to je normalni punk nic jinyho v tom nehledej big_smile

0 xLajků:

9

Re: Rytmus- Mochomůrky bílé od Garáže

Pokud si to dobre pamatuju, tak jsou to normalni pravidelne osminy furt dokola. Ono se Ti to mozna zda do plouzaku divne, ale pokud basu trosku upozadis a nebudes ty noty moc oddelovat, mozna dosahnes kyzeneho. Vzsvetluje se to blbe, ale hraje se to jednoduse smile

Ibanez SR 705 WNF, snímače EMG 40DC, struny DR, bezdrát Sennheiser EW 172 G2, Hughes & Kettner Quantum 600, Peavey Tour 2*10, Kustom G-115H, ladička Korg DTR-2000.
0 xLajků: