1

Téma: Ampeg SVX, Guitar Rig 2 - nejede, nechapu proc

Zdravim vas.

Takze, stahl jsem si tyto dva programy, podotykam, oficialni demoverze.. na notasu jsem je nainstaloval, rozjel..avsak kvuli zvukovky, jsem to chtel nahrat do pc.
   Nuze, hodil jsem to do kompu, nainstaluju a .. nejede.. ani jeden program.. Zkousel jsem jeste Amplitube a take ne .. ovsem, cool edit pro se nainstaloval a rozjel naprosto v pohoda. Rozhodl jsem se tedy disk se systemem naformatovat a nainstalovat znova system. Provedl jsem, cool edit pro jede, avsak ampeg, guitar rig atd zase opet nejede.. dokonce ani program Melodyne, jez tady byl parkrat odkazovan.. co nechapu, je proc. Na stejnem systemu (xp home) na notasu to jede v poradku, v naformatovanem pc nikoli .. mel nekdo podobny problem? Vyresil jej ? Ci je treba se obratiti na jine forum, jez se zabyva spise problematikou pc ? Ci se zastrelit ? Ci prejit na linux ? popr alternativni systemy?

jolana proxima l bass
0 xLajků:

2

Re: Ampeg SVX, Guitar Rig 2 - nejede, nechapu proc

zkus nainstalovat ASIO 4 all

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

3

Re: Ampeg SVX, Guitar Rig 2 - nejede, nechapu proc

Jakým způsobem ti ty programy nefungují? Jako že se po spuštění vůbec nic neděje? Nebo se kousnou?

0 xLajků:

4

Re: Ampeg SVX, Guitar Rig 2 - nejede, nechapu proc

ho, reaguji trochu pozdeji, ale
programy spustim, hodi mi to error a hned se to vypne.

jolana proxima l bass
0 xLajků:

5

Re: Ampeg SVX, Guitar Rig 2 - nejede, nechapu proc

Guitar rig mi chvilku fungoval (asi tak dva měsíce), je s tim docela sranda. Jel sem taky přes asio 4 all, ale tetka když to chci pustit tak se mi restartuje PC, zkoušel sem to přeinstalovat (oba dva programy) a nic tak se na to asi vysru

0 xLajků:

6

Re: Ampeg SVX, Guitar Rig 2 - nejede, nechapu proc

Nevim, napadá mě ještě ramka, že dochází k chybě při adresování paměti, ale takhle těžko radit... Já bych asi volil reinstall OS

0 xLajků:

7

Re: Ampeg SVX, Guitar Rig 2 - nejede, nechapu proc

ampeg svx mi hazi nejakou chybu s registry.. hmm avsak stahoval jsem verzi, na kterou je odkazano z techto stranek. program je nainstalovan na cisty system, asio ovladace jsem pouzil.. ale holt nejede. guitar rig mi hodi chybu exe souboru

jolana proxima l bass
0 xLajků:

8

Re: Ampeg SVX, Guitar Rig 2 - nejede, nechapu proc

Zdar, mám takovej menci problem nainstaloval jsem si Ampeg SVX, ASIO 4 a Kristal audio engine. Zapojil jsem basu a normálně mi na ní jde hrát přes PC (nemám puštěný žádný program). Pak zapnu Ampeg SVX,normálně mi naběhne,ale s basou nereaguje. Nevíte co s tím?

0 xLajků:

9

Re: Ampeg SVX, Guitar Rig 2 - nejede, nechapu proc

a mas v tom nastaveny inputy spravne?
(jen tipuju, ten program jsem nevidel)

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

10

Re: Ampeg SVX, Guitar Rig 2 - nejede, nechapu proc

KRISTAL neznám, ale mám to chápat tak, že na jeho stopě máš pověšenej SVX jako efekt (insert?). KRISTALu musíš zadat in/out porty na ASIO. Pokud máš zapnutej KRISTAL a pak pouštíš SVX jako stand alone program (čili mimo KRISTAL interface) tak je logické že ti nepude zvuk, pač ASIO ho blokuje pro KRISTAL.  Jinak nevim. IK Multimedia teď udělali nějakej dock, kde se můžou naroutovat SVX, Amlitude apod. bejkárny s tím, že využiješ modeling beden a ampů. Třeba se to chytne s tím. Jinak těžko radit, pač z popisu přesně nechápu o co jde.

0 xLajků: