101

Re: Rychlost prstů

čtyři a půl roku nelze dělit dvěmama prstamama beze zbytku!
odnauč se dvoumama a přejdi na tři
anebo ne

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji
0 xLajků:

102

Re: Rychlost prstů

Chroust je bůch.

0 xLajků:

103

Re: Rychlost prstů

každej je bůch

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji
0 xLajků:

104

Re: Rychlost prstů

Pdle me to spis hraje odtrzenym legatem, cili pravacka do toho moc nekeca....ale muzu se mylit.

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

105

Re: Rychlost prstů

Jj to jsem si neprve taky řikal, myslel jsem si že to prostě celý hrát staccato nejde, ale mýlil sem se. Brácha byl na jeho koncertě docela blízko podia a řikal že to basák všechno poctivě vybrnkával smile Na youtubu jsem to myslim taky viděl, ale to jenom kvůli tomu že se basák mihnul kolem Gilberta, kterýho všichni natáčej a o zbytek se nestaraj smile

WARWICK - Corvette $$ Double Buck Ash
Markbass Little mark II, Markbass TVR 102p
FOKUS Precision bass4 S
Torque TB 30
0 xLajků:

106

Re: Rychlost prstů

Marek.Zavodsky napsal:
Ausländer napsal:

a víš co je nejhorší?! že se najdou i lidi kterým se to líbí a považujou to za měřítko instrumentality.. ach jo...

jo, taky znám lidi co když slyší nejtrapnější metalové solo s tisickrat pouzitou skladbou, tak chrochtaji blahem...jaky je to narez a jak je to supr muzikant:)
je to spise usmevne:)

aaaa což mi připomíná nepochopitelnej basáckej obdiv ke cliffu burtonovi big_smile
zvuk na pichu, sola no dobrý no, technika...no tak vono s tak zkreslený zvukem se technika neposoudí...

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

107

Re: Rychlost prstů

Kubš napsal:

aaaa což mi připomíná nepochopitelnej basáckej obdiv ke cliffu burtonovi big_smile

Tak ono vzhledem k tomu, co se tehdy (a bohužel někdy i teď  - Manowar sou smutným příkladem) pohybovalo v metalu za basáky, tak dost vyčníval.. v danym ranku

Spector + Darkglass + Korg + Alesis + Ampeg + Mesa/Boogie = http://www.bandzone.cz/minoritysound
0 xLajků:

108

Re: Rychlost prstů

jasný chápu....jen říkám že mi to příde jako druhej stupen blbosti když jako první zařadím obdiv punkovejch basáků typu Mark Hoppus nebo Fat Mike big_smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

109

Re: Rychlost prstů

Nebo těch punkrockovejch... smile (jména si v případě potřeby vyžádejte u jednoho novějšího člena fóra, co furt fňuká, ale přitom je to velkej punkrockovej drsoň)

0 xLajků:

110

Re: Rychlost prstů

Dan napsal:

Nebo těch punkrockovejch... smile (jména si v případě potřeby vyžádejte u jednoho novějšího člena fóra, co furt fňuká, ale přitom je to velkej punkrockovej drsoň)

ty seš...to je EMO

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

111

Re: Rychlost prstů

jj, ja porad rikam ze to musim byt nejaka nEMOc wink
ale ne pratele, budme tolerantni, kdyz si vzpomenu na sam sebe po trech letech hrani, zdaleka jsem nemel jasno ani v tom, kdo je muj vzor smile

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

112

Re: Rychlost prstů

Axlík napsal:

jj, ja porad rikam ze to musim byt nejaka nEMOc wink
ale ne pratele, budme tolerantni, kdyz si vzpomenu na sam sebe po trech letech hrani, zdaleka jsem nemel jasno ani v tom, kdo je muj vzor smile

Tam je mozna jadro pudla......snazit se do nekoho stylizovat.... poza je nanic, poslouchej zizen

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

113 Naposledy upravil: Štěpán Axman (19. 02. 2009 13.29:57)

Re: Rychlost prstů

spider napsal:

poza je nanic, poslouchej zizen

jj, to jsem v te dobe delal zcela bezpecne smile
Ale je pravda, ze jsem v te dobe vubec nesledoval nejake basove hnuti nebo tak..  a jen jsem porad hral, tak jak mi to prislo na hubu a taaakhle me to bavilo smile
A nejaka technika? pche, at zije RnR!
No a dneska se ucim hrat s metronomem na stary kolena wink
Ale porad me to moc bavi.

(mmch, jsem ted na bandzone narazil na profil sve prvni kapely, ktera uz zase pusobi, tedy beze me, neb jsem byl tenkrat pro prilisne piti prave vyhozen..
ale maji v playlistu demo co jsme tenkrat natocili, takze kdyby jste si nekdo chtel poslechnout jak jsme v te dobe zneli, ma moznost na http://bandzone.cz/absinthband . A kdo pozna na jakou basu je to nahrany, ma u me cd zdarma big_smile
Je to moje prvni basa a v te dobe jsem hral tak rok aktivne. Kombo jsem mel nejaky 70W 1x12 Perrot nebo co, odkudsi ve vyskove vyrobeny smile
Ach ta nostalige...

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

114

Re: Rychlost prstů

Axlík napsal:

neb jsem byl tenkrat pro prilisne piti prave vyhozen..

Axlík napsal:

absinthband

... a co ten název ??  ") myslím že ses  držel pevně vlajky to by neměl být důvod k vyhazovu spíš naopak  ")

YamahaTRB6P
DunlopSteel
Spectraflex Cable
AquilarTLC
DavidEden WT-550B . EDEN E4X10.V4 -650W
0 xLajků:

115

Re: Rychlost prstů

Začali jsme si hrát na začátku milénia zhruba v době kdy se změnil svět. Byli jsme čtyři ale pak jsme vyhodili basáka, vzali ho zpět, pak odešel kytarista, vyhodili jsme basáka, vzali ho zpět, a zase ho vyhodili. Teď máme novýho a jsme jen tři. Smutné ale krásné. Až se bude slunce odrážet v půlnočním svitu, budeme mít i koncert nebo co...

big_smile:D
Jinak soudě zvuku bych to tipnul na nějakou jolanku? co? wink

0 xLajků:

116

Re: Rychlost prstů

já bych tipl rickenbackera ale to mě zas náký hnutí Lemmyho ukamenuje


jinak axle asi si hrál velkou roli v historii kapely

"Začali jsme si hrát na začátku milénia zhruba v době kdy se změnil svět. Byli jsme čtyři ale pak jsme vyhodili basáka, vzali ho zpět, pak odešel kytarista, vyhodili jsme basáka, vzali ho zpět, a zase ho vyhodili. Teď máme novýho a jsme jen tři. Smutné ale krásné. Až se bude slunce odrážet v půlnočním svitu, budeme mít i koncert nebo co..."

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

117

Re: Rychlost prstů

... Jolana D-Bass ?

YamahaTRB6P
DunlopSteel
Spectraflex Cable
AquilarTLC
DavidEden WT-550B . EDEN E4X10.V4 -650W
0 xLajků:

118

Re: Rychlost prstů

he he, no panove je to jolana skoro D-bas smile
byl to nejakej homemade custom uprava asi, do ruky celkem poleno, ale hralo to moc pekne na to, ze jsem ji ziskal za 250kc a stary repraky k vezi wink
Pak jsem ji, ja vul, prodal a koupil Irisku... coz bylo asi tak tisic kroku zpet jak vsichni vime... nicmene ta puvodni jolana skoro Dbas hrala fakt pekne, rozhodne lip nez staggy a podobne

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

119

Re: Rychlost prstů

dyt říkám rickenbacker....

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

120

Re: Rychlost prstů

Kubš napsal:

dyt říkám rickenbacker....

není rickenbacker jako rickenbacker big_smile. Sám si chci jednoho koupit, ale rozhodně ne z hořovic big_smile

0 xLajků:

121

Re: Rychlost prstů

no asi tak... ale Rick me muj tajny sen.. co jsem mel moznost si na par zahrat tak nejen ze to skvele vypada, ale jako bonus to i vytecne hraje smile

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

122

Re: Rychlost prstů

MatthewDiesel napsal:
Kubš napsal:

dyt říkám rickenbacker....

není rickenbacker jako rickenbacker big_smile. Sám si chci jednoho koupit, ale rozhodně ne z hořovic big_smile

vím že ti to je jedno ale tím si u mě skončil
big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

123

Re: Rychlost prstů

ááá narazil jsem na jednoho z mnoha členů ANTI-RICKENBACKEROVEHO hnutí big_smile

0 xLajků:

124

Re: Rychlost prstů

No mě se taky Rickenbackery líbí. Líp designovanou plácačku na mouchy jsem ještě neviděl wink

0 xLajků:

125

Re: Rychlost prstů

říká člověk kterej má prkno od hajzlíku...

0 xLajků:

Příspěvky [ 101 až 125 z 125 ]

Stránky Předchozí 1 2

Chcete-li přispívat, musíte se přihlásit nebo projít procesem registrace.

Baskytara.com » Technika hry » Rychlost prstů