101

Re: Hocke aparáty

m3 napsal:
Nook napsal:

rád bych z vás vytahal něco LF moudrostí

a muzes se pochlubit svoji 15kou ..doufam ze uz ma mriz..

mnooo, mříže mám 1000x2000mm, ale ani jeden z nich nezví na bedně...jsem lempl...neboooo..mám jiný starosti....nevím přesně... smile

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

102

Re: Hocke aparáty

Hocke napsal:

DISKU

cože to oni distribuujou GK??? hmm hmmm to bych taky měl kyselý xichty distribuovat tenhle poděs.....takovej vykouslej uprostřed....od ucha k uchu do V

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

103

Re: Hocke aparáty

Kubš napsal:

.takovej vykouslej uprostřed....od ucha k uchu do V

big_smile big_smile

CEILIN KAT IZ WATCHIN U MASTERBATE
0 xLajků:

104

Re: Hocke aparáty

pipa napsal:

CO furt máte s tím 1x12? To je dobrý pro kytaru, ne pro basu, řekl bych...

Já používám 1x12 (SVT-12HE Ampeg 300W) a je to v pohodě. Sice k tomu někdy používám ještě 15-kovej box, ale myslím, že 1x12 je dobrý.  wink

Rickenbacker bass 4003 FG (USA), Rickenbacker fretless bass 4003 MG (USA), Fender American Standard Precision Bass (USA), Ampeg SVT CL,  SVT410HLF, EBS Octaver, MXR Equalizer
0 xLajků:

105 Naposledy upravil: kurcatovium (28. 05. 2008 08.45:20)

Re: Hocke aparáty

Hehe, ta B112ka se tam musela objevit teď někdy :-) Nevypadá špatně, jen ta DeltaLF je už poměrně dost těžká.
Existuje nějaká rozumná varianta v poměru cena/výkon? Pište > http://forum.baskytara.com/viewtopic.php?id=606&p=9

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

106

Re: Hocke aparáty

kurcatovium napsal:

Hehe, ta B112ka se tam musela objevit teď někdy :-) Nevypadá špatně, jen ta DeltaLF je už poměrně dost těžká.
Existuje nějaká rozumná varianta v poměru cena/výkon? Pište > http://forum.baskytara.com/viewtopic.php?id=606&p=9

Dante mi vyprávěl , že jí nesl přes celou Prahu a donesl    - já sem jí nesl jenom, od něj do auta a  domů a  těžká mě nepříjde

0 xLajků:

107

Re: Hocke aparáty

Tak jasně :-) Proti 4x10" je to jako pírko... Ale je docela dobrý mrknout tam na tu jeho N115 (tuším) - je to patnáctka neodym a ta bedýnka je lehčí, než tahle dvanáctková :-)

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

108

Re: Hocke aparáty

Vyhlídla jsem si aparát Hocke 2x10" + horna na domácí hraní (jednoduché hraní prsty, nějaký ťapink, atd)- pouštět si přes to zároveň zvuk videa či mp3. Nebo bych si mohla koupit z druhé ruky Hocke 1x10". Otázka, jestli při takovém domácím bastlení bych vůbec poznala rozdíl, co myslíte?

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

109

Re: Hocke aparáty

Erža napsal:

Vyhlídla jsem si aparát Hocke 2x10" + horna na domácí hraní (jednoduché hraní prsty, nějaký ťapink, atd)- pouštět si přes to zároveň zvuk videa či mp3. Nebo bych si mohla koupit z druhé ruky Hocke 1x10". Otázka, jestli při takovém domácím bastlení bych vůbec poznala rozdíl, co myslíte?

mno protože bydlíš v paneláku tak teda čím mín tím líp :-d myslím wattů...jinak tě sousedi ubijou

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

110

Re: Hocke aparáty

tak jako, snad to ma volume control wink

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

111

Re: Hocke aparáty

Kubš napsal:

mno protože bydlíš v paneláku tak teda čím mín tím líp :-d myslím wattů...jinak tě sousedi ubijou

Erža napsal:

tak jako, snad to ma volume control wink

To by chtělo nějakou bednu na zakázku Eržo, třeba 8x6'' nebo něco podobného:)

0 xLajků:

112

Re: Hocke aparáty

big_smile to bych mozna mohla dál hrát na svůj stávající aparát http://ulozna.soulslavers.com/soubory/e … 0-apec.jpg

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

113

Re: Hocke aparáty

Erža napsal:

to bych mozna mohla dál hrát na svůj stávající aparát

To možná jo ale nebyla by jsi taková frajerka:)

0 xLajků:

114

Re: Hocke aparáty

No nic, zajedem se zitra za p.Hockem podivat a uvidime smile

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

115

Re: Hocke aparáty

na domaci hrani 2x10 =O ? do panelaku ? =O no, i kdyz ja tu mam doma 140w 10" a ne a ne to prodat:/

jolana proxima l bass
0 xLajků:

116 Naposledy upravil: Erža (04. 07. 2008 14.12:11)

Re: Hocke aparáty

ja vim, prave o ni premyslim, videla jsem dneska inzerat. Ale uz jsem si behem tydne domluvila hromadny vylet do Pardubek, tak to rusit nebudu. Omrknu to a uvidim. wink ja jinde než doma hrat nebudu, bude to moje jedine kombo. Jak dlouho to mas?

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

117

Re: Hocke aparáty

jasne smile Na vyuziti jen doma to jsou mozna az moc fajnove aparatky, coz? Mam to rok a mesic, dva mesice ?

jolana proxima l bass
0 xLajků:

118

Re: Hocke aparáty

Návšteva basdiletanta v království Mr.Hockeho

Právě jsme se vrátily z Pardubic. Volba je jasná. BG210h. Je to přesně to (a daleko víc), co potřebuju.

Po dlouhé úvaze, zda zkoušet nebo nezkoušet ("když tomu nerozumím, tak je to jedno, ne?") jsem s sebou vzala svýho čínskýho vykuchanýho bobika a drnkala jak o život :-). Nemohla jsem se toho zvuku dost nabažit (i když má boban humbackery ;-).

Když jsem vytáhla mixážní pultíček ve snaze vyzkoušet si své domácí podmínky (hraju si doma s kdečím - videa, MP3ky, apod.), Mr.Hocke stěží zakryl zděšení. Ihned na koleně zrobil naprosto skvělé rešení zapojení videopřehrávače. Takže ho zapojím rovnou zezadu do komba. Díky zapnuté horně se dá hrát do bubenického základu, jdou slyšet i decentní činely Bobíka Prevíta wink. Navíc zapnutá vůbec nešumí, jak jsem byla varována.

Takže kombo s hornou je jasná volba. Moc se mi zvuk basy při jejím zapnutí nelíbí, ale pro hraní s nějakou muzikou/videoškolou je nezbytná (pro ty, co mně neznají: maximum mého uplatnění se smile ). Je super, že se kdá kdykoliv zapnout/vypnout.

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

119

Re: Hocke aparáty

Erža napsal:

Nemohla jsem se toho zvuku dost nabažit (i když má boban humbackery ;-).

on ti snad někdo řek že HB je něco špatnýho::

Erža napsal:

Právě jsme se vrátily z Pardubic. Volba je jasná. BG210h. Je to přesně to (a daleko víc), co potřebuju.

no gratulace-snad nezboříš zálesí

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

120

Re: Hocke aparáty

no, zatim ho mam a nemam - je v Pardubicich. :-( resim odvoz
V panelaku se moc nebojim to malinko pustit. Uz jsem zjistila, ze sousedi jsou budto nahluchli, nebo tolerantni. Ozvali se jenom jednou (kdyz jsem je vytopila)

Kubš napsal:

on ti snad někdo řek že HB je něco špatnýho::

jj
jako, mně to, že je to "zahuhlanější" než singly moc nepřijde. Naopak, předchozí basa byla se singlama a tohle huhlavý se mi zatím líbí víc...uvidíme časem smile. Na druhou stranu, se mi víc líbí, jak přes kombo je ten zvuk pěkně konkrétní (ted asi motám dve veci dohromady). Blbý je, že jdou na tom víc znát nepřesnosti hraní smile doposud jsem hrála až moc "huhlavě" , ten zvuk byl tak nějak v kouli (at uz pres vez nebo pres Behringera)

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

121

Re: Hocke aparáty

Až už je po brigádě smile ,už teď občas přemýšlím nad podobným aparátem.. ať slouží

0 xLajků:

122

Re: Hocke aparáty

No, p.Hocke tam má pěknou sbírku, ale blíž ti k tomu nic moc nereknu :-) já vlastně zkoušela jenom to svoje. - láska na první pohled/poslech, nic jiného nechcu. Jeste bych zkousela najakou megaskřín, zalíbila by se mi...a co pak smile

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

123

Re: Hocke aparáty

Jak jsme hrali v nemecku, tak jsem hral na 8*10 marshalla a mel jsem s sebou i hockeho bednu 4*8. Nakonec jsem si rekl, ze nebudu delat tlaky a necham tam tu lednici...slo to, ale precejen jsem po koncerte litoval, ta lednice vubec nebyla moc schopna udrzet konkretni prednes smile

CEILIN KAT IZ WATCHIN U MASTERBATE
0 xLajků:

124

Re: Hocke aparáty

Erža: Hele a má toho tam víc než je na tom netu? Třeba to patnáctkový kombo s hornou nebo tak..

0 xLajků:

125

Re: Hocke aparáty

to se mne ptas moc smile primo v jeho pracovne jsem nevidela.

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

126

Re: Hocke aparáty

Zdar Erža, taky přemýšlím nad koupí Hockeho aparátu... jsi po třech měsících pořád tak spokojena jako při pořízení?!

pravá ruka levější levé a naopak, prostě obě levý. Navíc hluch a aby toho nebylo málo, tak řiťmika.
0 xLajků:

127 Naposledy upravil: OK (28. 11. 2008 00.34:55)

Re: Hocke aparáty

A vida, novinka.

http://www.hocke.eu/index.php?page=esho … op_item=93

Jak se u tyhle bestie spocita prenaseny vykon? Pocitam dobre, ze je to nekde okolo 1000W?
Jaka je citlivost ty bedny? Objem, vaha? A 4Ohmova varianta neni mozna?

CEILIN KAT IZ WATCHIN U MASTERBATE
0 xLajků:

128

Re: Hocke aparáty

Já tuhle čtyřdesítku s hornou od Hockeho mám, ovšem včetně stejné lednice s patnáctkou. Krmím to pomocí SWR a sílu to teda fakt má...

Fender Jazzbass American Deluxe, Basswood GJK
SWR 550x,  Hocke 1x15" a 4x10", Fender Rumble
http://www.jimiband.cz
0 xLajků:

129

Re: Hocke aparáty

mám Hocke bass 300  a spokojenost, za tu cenu dobrej a výkonej aparát, všude byl všude hrál a jede furt big_smile

nástroj - aktivku ESP  L.T.D
aparát - HOCKE bass 300
0 xLajků:

130

Re: Hocke aparáty

hmm já mám historickej aparát Hocke 2304, kterej se vyráběl eště za krále klacka... ale mě se to zvukově líbí, tak proč si kupovat něco jinačího :-)

0 xLajků:

131

Re: Hocke aparáty

O víkendu sem měl možnost si zahrát na  B 410 smile
ta bedna hraje velice solidně.Ten zvuk je takovej kultivovanej,nic nevyčnívá,nechrastí,neprdí.Prostě čistej zvuk jak má bejt.Je to velice vyrovnanej box.Vcelku to uhraje i to co bych potřeboval,ale ještě jedna bedna k tomu by nebyla na škodu smile .Jsem příjemně překvapenej... myslím,že za ty prachy je to velice dobrej kup,jelikož na lepší 4x10 bednu sem v této ceně asi nehrál,nepamatuju se...
Můžu jen doporučit! smile

Škoda že mistr nedělá nějaký ty dvanáctky,takhle 2x12 jak sem koukal už tady v tomto vlákně by asi zajímala pár lidí včetně mě tongue

0 xLajků:

132

Re: Hocke aparáty

pekelnik napsal:

.Ten zvuk je takovej kultivovanej,nic nevyčnívá,nechrastí,neprdí.Prostě čistej zvuk jak má bejt.Je to velice vyrovnanej box.Vcelku to uhraje i to co bych potřeboval

no nic lepšího snad box ani splnit nemůže.... už sem to tu psal, mam BG210 (kombo 2x10) a myslim že by to snad nai nemohlo hrát líp, ale moná bych to s někym vyměnil za hockeho kombo 1*15" já rači patnáctky....:-)

0 xLajků:

133

Re: Hocke aparáty

uděláme petici aby mistr nějakym zahadnym zpusobem zacal tvorit i ty 2*12"

0 xLajků:

134

Re: Hocke aparáty

já su pro jak sviňa smile smile wink

0 xLajků:

135 Naposledy upravil: CharlesBass (30. 01. 2009 18.45:01)

Re: Hocke aparáty

Včera jsem byl na koncertu kapely Merlin a basák Richard Tomíček tam měl apec složený z G&K 1001 a boxů HOCKE 410 a 115. Hrál na 5str Yamahu trsátkem a zvuk měl velmi pěkný. Na té 410 mě zaujalo to, že tam neměl uprostřed hornu, ale podobalo se to spíš bassreflexu. Bylo to již tak vyrobeno, nebo se jednalo o dodatečnou úpravu ?

0 xLajků:

136

Re: Hocke aparáty

CharlesBass napsal:

Na té 410 mě zaujalo to, že tam neměl uprostřed hornu, ale podobalo se to spíš bassreflexu.

To už jsem taky někde viděl! Ale kdo ví kdy a kde...

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

137

Re: Hocke aparáty

Gravity napsal:

uděláme petici aby mistr nějakym zahadnym zpusobem zacal tvorit i ty 2*12"

Souhlas. Bo 2x12 je zvukově fakt dobrý. Takový skoropatnáctky, ale přitom tak trochu skorodesítky. big_smile

0 xLajků:

138

Re: Hocke aparáty

Janec napsal:

Takový skoropatnáctky, ale přitom tak trochu skorodesítky

a vo tom to je právě....myslim si,že tohle by byl pro mě ideál jak sviňa takový 2x2x12 na sobě a vymalováno!! tongue
a nebo jak máš ty 4x10 a pod to 2x12 a to musí valit!!

0 xLajků:

139

Re: Hocke aparáty

Já v tom mám dvě 12" Eminence, které dohromady nedají takovou citlivost jako čtyři desítky, takže když jsou zapojený spolu - desítky je trochu přehrávají, ale v nižších polohách (všecko pod E) zase válej dvanáctky. Stejně nehraju takový pódia abych uživil obě najednou, tak někdy beru mistrův výtvor a někdy ten svůj. Podle chuti . . . Ale ty dvanáctky právě hrajou jako takový mutant 10" a 15". Syté basy, křupavé středy a to se = smile .

0 xLajků:

140

Re: Hocke aparáty

Janec napsal:

Ale ty dvanáctky právě hrajou jako takový mutant 10" a 15". Syté basy, křupavé středy a to se = smile .

proto tvrdim, ze 12" jsou na baskytaru idealni .... maji zdaleka nejprijemnejsi stredy

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

141

Re: Hocke aparáty

Janec napsal:

Syté basy, křupavé středy

jj a o to mi jde právě wink

0 xLajků:

142 Naposledy upravil: Janec (13. 02. 2009 13.17:51)

Re: Hocke aparáty

Himbajs, někde se tu probíralo že někdo měl od Hockeho celolampovou basovou hlavu. Fakt je vyráběl? Já to tu nemůžu najít ani za zlatý prase . . .
Docela by mě zajímala totiž kombinace preampu z MT4504 s třebas 100W lampovým koncem. A možná i trošku v custom designu. big_smile http://ulozna.soulslavers.com/soubory/janec-130209-121534-ad200b_hocke.jpg

0 xLajků:

143

Re: Hocke aparáty

Janec napsal:

Himbajs, někde se tu probíralo že někdo měl od Hockeho celolampovou basovou hlavu. Fakt je vyráběl?

to jsme mel ja.
Nebylo spatna, ale vykon si myslim nebyl sdostacujici, osobne kdyz do celoflasky tak bych sel dneska uz jen od 200W vejs. Ale ja uz bych do celoflasky nesel, kdo se s tim ma tahat a taky nikdy nevis co ti na tom odejde, zlatej Marecek a jeho hnedej sound smile

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

144

Re: Hocke aparáty

No mě stačívalo i 100W tranzistorovejch na hodně stařičkém ampegu (spíš jeho kopii), takže bych v tom neviděl problém. A nestačilo to ani když jsi s tím krmil toho marshalla 4x12?

0 xLajků:

145

Re: Hocke aparáty

to covece si nejsem jistej jestli se tydle dve veci vubec potkali, jsem slabej pres pamet trosku...hm. Nevim, je fakt, ze hraju dost prasostylem, mlatim do toho hlava nehlava, Hocke nehocke smile a ty celoflasky jsou na tohle dost citlivy, kdyz za to hodne beres, tak maji tendenci dost kreslit a min basovat...
proste pro me uz ne, ale je fakt ze si za to asi muzu dost sam.
Tu hlavu jsem strelil byvalemu kytaristovi od Spidera z kapely a ten byl dost nadsenej smile

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

146

Re: Hocke aparáty

Axlík napsal:

Tu hlavu jsem strelil byvalemu kytaristovi od Spidera z kapely a ten byl dost nadsenej smile

jj...a stale je big_smile Jen to jeste prikrmuje lampovym Voxim overdrivem...

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

147

Re: Hocke aparáty

Docela mě zajímá co si myslíte o tomhle emailu...
Pane,je mi 46,
hrál jsem na vše možné, přesto tenhle Váš názor si fakt zapamatuju.....:)
Pobavil mě , ale přesvědčovat Vás nebudu. Jen Vám řeknu, že Hocke
nikdy. A jedna drobnost se pod svůj názor se umím i podepsat.
Přeji hodně hudebních úspěchů
V.Jurčák
Doporučoval mi Marshalla, já mu říkal, že to není podle mě tak dobrý a za tu cenu za logo už vůbec, že je podle mě ideální volba Hocke... takhle mi přišla odpověd, je to docela zvláštní.

0 xLajků:

148

Re: Hocke aparáty

BlackTheWood napsal:

Docela mě zajímá co si myslíte o tomhle emailu...
Pane,je mi 46,
hrál jsem na vše možné, přesto tenhle Váš názor si fakt zapamatuju.....:)
Pobavil mě , ale přesvědčovat Vás nebudu. Jen Vám řeknu, že Hocke
nikdy. A jedna drobnost se pod svůj názor se umím i podepsat.
Přeji hodně hudebních úspěchů
V.Jurčák
Doporučoval mi Marshalla, já mu říkal, že to není podle mě tak dobrý a za tu cenu za logo už vůbec, že je podle mě ideální volba Hocke... takhle mi přišla odpověd, je to docela zvláštní.

hele nechci tu zas na sebe házet špínu což vždycky udělám ale já už sem to prohlásil několikrát starý páprdové leckdy víc jak marshall a ampeg + fender neznajoooo a jejich názory mám v prdeli...já vím nezkušený mládí co potřebuje zrozumnět....nene nikdy víc nikdy víc

mě jednou volal nákej děda (rozuměj 45-60 let mu mohlo bejt big_smile) prej že co to je to SWR co prodávám že to nezná....tak co mu budu povídat...pak sem jednou prodával hrozně hnusný blbý kombo marshall co hrálo fakt na hovno a chlapík si ho ani nechtěl vyzkoušet že prej to zná je to je "prostě marshall"

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

149

Re: Hocke aparáty

njo, Marshall u kytary, no problém, ale u basy podle recenzí nic moc no.

0 xLajků:

150

Re: Hocke aparáty

Axlík napsal:
Janec napsal:

Himbajs, někde se tu probíralo že někdo měl od Hockeho celolampovou basovou hlavu. Fakt je vyráběl?

to jsme mel ja.
Nebylo spatna, ale vykon si myslim nebyl sdostacujici, osobne kdyz do celoflasky tak bych sel dneska uz jen od 200W vejs. Ale ja uz bych do celoflasky nesel, kdo se s tim ma tahat a taky nikdy nevis co ti na tom odejde, zlatej Marecek a jeho hnedej sound smile

no axle já ti nevím ale festákový stage bejvaj většinou obsazený 3OOW Ampegem SVT a stačí jim až až a sám víš že lampa má hodně exponencinální nástup na  začátku ddráhy potáku  a pak to volume už tolik nesílí takže 200 a 300 by vlasntě neměl bejt toliko rozdíl (nemluvě o citlivosti beden kdy se situace může obrátit) - já bych to spíš přičítal starejm flaškám který si v tom měl ale jeslit ti to přišlo málo i s novejma tak pak jo....

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

151

Re: Hocke aparáty

BlackTheWood napsal:

njo, Marshall u kytary, no problém, ale u basy podle recenzí nic moc no.

asi takhle to VBA + VBC to top je geniální o tom se s nikým hádat nemusím ale ty starý DBS, IBS apod to sou spíš takový omyly přírody....

kytarový marshe hele dneska je tolik značek který marshall převálcujou že už je taky spíš živej z 30let starý legendy.... je to věc názoru ale v podstatě od 80tejch let je na kytaru marshall v upadku big_smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

152 Naposledy upravil: chajda (19. 02. 2009 19.30:11)

Re: Hocke aparáty

Co na to říct?? Nevím, jakou zkušenost má onen pán s Hockem. Já mám jen ty nejlepší. Však si taky v mojí 1U 450W hlavě brumlá jeho konec. A není to náhoda.
A řekl bych, že nikdo, kdo si kdy zahrál na Hockeho nemůže říct půl křivýho slova.
Pro mě je HOCKE no. 1

A marshall nebrat. Nic proti vkusu, ale ani na kytaru se mi nelíbí. Je to takovej bzučák.

...JOLANA VIKOMTBASS a 10 prstů...
0 xLajků:

153

Re: Hocke aparáty

já neřek že Marshall je na kytaru nejlepší.. jen že to není špatný jako u basy..

0 xLajků:

154 Naposledy upravil: Kubš (19. 02. 2009 19.33:08)

Re: Hocke aparáty

BlackTheWood napsal:

já neřek že Marshall je na kytaru nejlepší.. jen že to není špatný jako u basy..

mně právě příde že sice na basu to není žádnej ultimate (ale kua CO JE ULTIMATE???)  ale kapely na to hrajou a hraje jim to dobře....ty jejich bedny 4x12 a 8x10 naprosto brutální (ehm 412 znám jen z vyprávění, ale na 810 sem kdysi hrál a jako můžu říct že je to opravdu lepší než 810 ampeg...)



jenom se tě zeptám hrál si někdy na tu VBA+ VBC nebo soudíš podle těch předraženejch krumplů co dělali jako komba (Bass state????)

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

155

Re: Hocke aparáty

Já se spíš začátečnicky inspiruju recenzemi vámi všemi zkušenými :-D

0 xLajků:

156

Re: Hocke aparáty

BlackTheWood napsal:

V.Jurčák

Kdo je Hocke vim, ale kdo je Jurcak...? hmm:)

0 xLajků:

157

Re: Hocke aparáty

BlackTheWood napsal:

njo, Marshall u kytary, no problém, ale u basy podle recenzí nic moc no.

záleží o jaké řadě za kolik peněz se bavíme... Nelze paušlaizovat to že Marshall je nahpvno stejně tak jako že je dobrej.

0 xLajků:

158

Re: Hocke aparáty

flachby napsal:
BlackTheWood napsal:

V.Jurčák

Kdo je Hocke vim, ale kdo je Jurcak...? hmm:)

Tohle je geniální! +1

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

159

Re: Hocke aparáty

Kubš napsal:

no axle já ti nevím ale festákový stage bejvaj většinou obsazený 3OOW Ampegem SVT

nebo tou trandakovou napodobeninu .. kera nemam sanci rozumne uhrat tu 8*10 .. ma kery stoji a leze z toho kybl sracek.. big_smile .. resp teda to se mi prihodilo na 2 festech .. mel sem tam posadit marka big_smile .. prcek na lednici... btw 8*10ku sem s nim este nekrmil.. ale 610 i  8ohm 4*10 uhraje v pohode.. a to je to do 8mi 150..

spis by kolega inzenyr moh sesmudlat nakej levnej miniapec smile .. smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

160

Re: Hocke aparáty

BlackTheWood napsal:

V.Jurčák

flachby napsal:

Kdo je Hocke vim, ale kdo je Jurcak...?

kurcatovium napsal:

Tohle je geniální! +1

Zacinam se cervenat...

0 xLajků:

161

Re: Hocke aparáty

m3 napsal:
Kubš napsal:

no axle já ti nevím ale festákový stage bejvaj většinou obsazený 3OOW Ampegem SVT

nebo tou trandakovou napodobeninu .. kera nemam sanci rozumne uhrat tu 8*10 .. ma kery stoji a leze z toho kybl sracek.. big_smile .. resp teda to se mi prihodilo na 2 festech .. mel sem tam posadit marka big_smile .. prcek na lednici... btw 8*10ku sem s nim este nekrmil.. ale 610 i  8ohm 4*10 uhraje v pohode.. a to je to do 8mi 150..

spis by kolega inzenyr moh sesmudlat nakej levnej miniapec smile .. smile

:-D tak trandákovej ampeg to je něco jako lampovej gallien big_smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

162

Re: Hocke aparáty

Myslím, že nějaké minipotvory se od inženýra nedočkáme :-(

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

163

Re: Hocke aparáty

kurcatovium napsal:

Myslím, že nějaké minipotvory se od inženýra nedočkáme :-(

myslíš jako digitálu....to ne v dávným rozhovoru v muzikusu to Ing. zavrhl a neřekl bych že je ve věku pubertálním kdy bude měnit tak zásadně názory

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

164 Naposledy upravil: pipa (20. 02. 2009 10.27:08)

Re: Hocke aparáty

Ehm, já jsem si jen vzpomněl, jak M3 tak dlouho volal po barevném Hocke, až ho Hocke udělal a pak ho musel nabízet ve výprodeji :-)
Volat po udělání se dá, ale pak si pro to taky zajet a koupit smile
Edit: takhle jsme dnes se Spiderem po icq teoretizovali, jestli a za kolik by udělal Hocke lampový preamp...ale protože Spider preamp má a já mám plný barák novorozených dětí, tak se takhle nenápadně vůbec neptáme big_smile

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

165

Re: Hocke aparáty

no nějaký lampový mini preamp bych možná také uvítal :-) , jednu středovou korekci k tomu a byl bych spokojený :-)

NEUSER Courage-fretless 6str (1991) ,   FENDER American Standard Jazz Bass (2012),  CORT A5 - EMG pickups,      Dundeeho - Jazz Bass smile
David Eden WTX-260  ,   SWR Goliath 2x10 (x2),  HOCKE BN110
0 xLajků:

166

Re: Hocke aparáty

pipa napsal:

Ehm, já jsem si jen vzpomněl, jak M3 tak dlouho volal po barevném Hocke, až ho Hocke udělal a pak ho musel nabízet ve výprodeji :-)

jo ahááá od tý doby mi přijde,že není mistr moc sdílnej...a já sem si říkal kua proč big_smile
No už se nedivím,že se mu nechtělo do toho mi udělat dvanáctky... big_smile

0 xLajků:

167

Re: Hocke aparáty

pekelnik napsal:

jo ahááá od tý doby mi přijde,že není mistr moc sdílnej...a já sem si říkal kua proč big_smile
No už se nedivím,že se mu nechtělo do toho mi udělat dvanáctky... big_smile

JJ, taky si na to vzdycky vzpomenu, ...a konkretne M3 se dovolava pomoci a pak kdyz nekdo prijde s necim tak odpalkuje ze uz ma poreseno, jako napr. mu pred casem nekdo nabizel toho Warwicka hlavu...

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

168

Re: Hocke aparáty

je to chemik co chcete víc???

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

169

Re: Hocke aparáty

co čekat od člověka, co má místo basy oteklou třísku...

0 xLajků:

170

Re: Hocke aparáty

sem zvědavej co napíšše, až narazí na tohle vlákno big_smile

0 xLajků:

171

Re: Hocke aparáty

http://hocke.eu/index.php?page=news_ite … ws_item=35
a tohle jste viděli?

0 xLajků:

172

Re: Hocke aparáty

Kubš napsal:

"prostě marshall"

Marshall VBA 400
Prodám basový zesilovač Marshall VBA400, jedná se o celolampovou hlavu ve skvělém stavu a super zvukem. Cena pevna, vím co prodávám. 21000Kč.
Zesilovače jsou něco jiného než komba, takže mě nakemnujte a berte to s nadváhou, ale... prostě marshall :-D

0 xLajků:

173

Re: Hocke aparáty

jj to je super zes smile sice ne uplně pro každýho (já sem teda přesvědčenej že eden hraje líp...) ale někdo vdolky někdo buchty big_smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

174

Re: Hocke aparáty

BlackTheWood napsal:

http://hocke.eu/index.php?page=news_ite … ws_item=35
a tohle jste viděli?

Teď ještě kolik tenhle prcek stojí?

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

175

Re: Hocke aparáty

Taky sem na to zvědavý..

0 xLajků:

176

Re: Hocke aparáty

I ta žlutá se mi líbí, sedí to ke kuřeti :-)

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

177

Re: Hocke aparáty

kdyby mě tak někdo udělal na zakázku růžovou bednu. to bych byl jedinej v republice :-)

0 xLajků:

178

Re: Hocke aparáty

Tak jsem zjistil od mr. že by to mělo být 4000 nebo o pár stovek mín.

0 xLajků:

179

Re: Hocke aparáty

To není vůbec špatná cena...

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

180

Re: Hocke aparáty

Kurňa taky mě to skoro láká. Na posezení v hospůdce s kytarama a mým akustickým bezpražcem to nemusí bejt vůbec špatný.

...JOLANA VIKOMTBASS a 10 prstů...
0 xLajků:

181

Re: Hocke aparáty

Zatraceně, tohle mělo bejt před týdnem: http://www.hocke.eu/bg110/
Moc rád bych si to prubnul, vypadá to, že to bude podobně malá mrška jako ta 8" co tam byla, ale s větším reproduktorem.

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

182

Re: Hocke aparáty

máte někdo zkušenost s kombem BN115H?

0 xLajků:

183

Re: Hocke aparáty

Viděl jsem ho stát v rohu. :-D
Zaplý byl ale jen menší bráška (125W, 12" repro) a to hrálo na svoje parametry a cenu naprosto parádně.

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

184

Re: Hocke aparáty

kurcatovium napsal:

Zaplý byl ale jen menší bráška (125W, 12" repro) a to hrálo na svoje parametry a cenu naprosto parádně.

Z toho komba jsem byl taktez nadsen. Oproti radam BG (jiny koncovy zesilovac) to bylo minimalne o tridu vys...

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

185 Naposledy upravil: kurcatovium (29. 03. 2009 20.26:12)

Re: Hocke aparáty

Myslím, že dnes už je mosfet ve všech těch kombíčkách. Ale teda nerad bych kecal.
Snad se tu Ing objeví a objasní to nám debilům.

Ale souhlas, že to kombo hrálo prostě parádně. Škoda, že nemá trochu výkonové rezervy, třeba ve smyslu výstupu na externí box. To by mohlo být dobré 112 kombo + pod ním "identický" 112 box... Chrocht.

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

186

Re: Hocke aparáty

není ta nabídka na webu hocke.eu nějaká chudá?

Fender American Deluxe Jazz Bass '08
Empress Compressor -> Boss LS-2 Line Selector (-> Zoom B3) -> Fishman Platinum Pro EQ -> Markbass F 500 -> 2x Markbass Traveler 121H
0 xLajků:

187

Re: Hocke aparáty

tak ja si myslim ze na malovyrobce toho ma celkem dost..
spis me za mr. hocke mrzi jak to tady nekteri permanetne chvali a vykrikuji jak to hraje uzasne a pritom kdyz si maji neco poridit tak jdou jinam... smile
ale to uz je asi mistni folklor wink

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

188

Re: Hocke aparáty

Axlík napsal:

tak ja si myslim ze na malovyrobce toho ma celkem dost..
spis me za mr. hocke mrzi jak to tady nekteri permanetne chvali a vykrikuji jak to hraje uzasne a pritom kdyz si maji neco poridit tak jdou jinam... smile
ale to uz je asi mistni folklor wink

co je na tom špatnýho??
většinou se ptaj začátečníci etc. a pro ty je hocke zlatej....další problém je design...vím budete se smát ale proč myslíte že ESH má o dost velký procento větší ceny než zbytek "aparátčíků" no jednoduše dal zesíku ksicht-řekněme dost dobrej...jeho zvuk zázračnej není oproti ostaním, rockwell už taky vyrazně zvedl svůj design, hot se už taky posunul z hrůzy na menší hrůzu atd.

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

189

Re: Hocke aparáty

Kubš napsal:

...další problém je design...vím budete se smát ale proč myslíte že ESH má o dost velký procento větší ceny než zbytek "aparátčíků" no jednoduše dal zesíku ksicht-řekněme dost dobrej...jeho zvuk zázračnej není oproti ostaním, rockwell už taky vyrazně zvedl svůj design, hot se už taky posunul z hrůzy na menší hrůzu atd.

Jojo, to je to co už jsem tu jednou o těchto aparátech psal. Člověk nakupuje i očima...

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

190

Re: Hocke aparáty

Hocke je náhodou designově super! Kdo za sebou potřebuje mít aparátovej ekvivalent Hanky Zagorový?

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

191

Re: Hocke aparáty

Axlík napsal:

tak ja si myslim ze na malovyrobce toho ma celkem dost..

Hocke jako nedělá 2x10 a  1x12 bedny?

Fender American Deluxe Jazz Bass '08
Empress Compressor -> Boss LS-2 Line Selector (-> Zoom B3) -> Fishman Platinum Pro EQ -> Markbass F 500 -> 2x Markbass Traveler 121H
0 xLajků:

192

Re: Hocke aparáty

kurcatovium napsal:

Hocke je náhodou designově super! Kdo za sebou potřebuje mít aparátovej ekvivalent Hanky Zagorový?

já ne, proto nemám hockeho

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

193

Re: Hocke aparáty

DalajVladan napsal:

Hocke jako nedělá 2x10 a  1x12 bedny?

no pokud vim, tak ted tu nekomu na foru nejaky 1x12 udelal...

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

194

Re: Hocke aparáty

Jojo, to je výhoda malovýrobce. Zkus takhle zazvonit v Číně u Ampegů jestli ti nepostaví něco na míru big_smile

0 xLajků:

195

Re: Hocke aparáty

pokud budes chtit aspon 1000 kusu tak ti to klidne postavi na miru smile

0 xLajků:

196 Naposledy upravil: CharlesBass (12. 04. 2009 13.44:57)

Re: Hocke aparáty

Kubš napsal:

...další problém je design..

jj je.. Ten Hock rozhodně zase není tak bez vkusu. Má svůj styl, a neni to messa jako mám já lol. Taky s tím Hocke asi nechce dobýt ameriku. Je to taky trochu jiná generace (nemyšleno pejorativně) a to svůj vliv trochu má smile Myslím, ale že daleko důležitější je jak jeho výrobky hrajou.

Jsou daleko horší výrobci na podobné (tržně-ekonomické) úrovni, jako Hocke. Např pan ing. Dlouhý:
http://hudebniny.tymos.cz/images/ozvuceni/k150s.gif
Prostě svítivě modrej koberec, žlutý knoflíky, červený switche .. modrý potisky, dětský komba prostě. jinak tomu neřeknu. A zvukové reference rozhodně nemá příznivé. Eslis viděl na huvelu nebo muzice tu jeho modrou hromádku v koutě, kam nepáchla ani noha ... a rak sem za nim šel, potěšil ho tím že sem jeho starší model měl eště v černým koberci, kterej ale neuvěřitelně pelichal. K tomu se přiznal, že to byl nějakej nekvalitní koberec a tím dal najevo že byl velmi levnej, tak proto lol pak sem reprák z toho mýho komba poslal jednomu týpkoví, a co von zjistil - to taky poukazuje, co za sračku v tom bylo big_smile počti si:
http://forum.audioweb.cz/viewtopic.php?id=4751

je srandovní, že se ti hifisti pak začali hádat, jak se vlasně určuje kvalita repra a mýho směrodatnějšího příspěvku si tehdy vůbec nevšimli lol

0 xLajků:

197

Re: Hocke aparáty

tak van horn...to pak rovnou vytáhni fidka...

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

198

Re: Hocke aparáty

Kubš napsal:

tak van horn...to pak rovnou vytáhni fidka...

h o fídkovi jsem slišel samou chválu od jeho firemního hráče (mistní člen Fibril) a víc toho nevím, v životě sem to neviděl, neslyšel.
Celkově sem v podstatě souhlasil, že by Hocke mohl mít i dizajn lepší, pokud by chtěl zaujmout i lidi, co nekupujou jen ušima. Ten VanHorn sem vytáh jako perličku smile

0 xLajků:

199

Re: Hocke aparáty

na Elektroniku pro Hudebniky nema smile ale hezci nez treba Warwicky proFetky...apec popsany fontem Comic Sans bych fakt nechtel...

ale myslim ze by stacilo malo - pridat nejake barvy, pozmenit logo a vypadaly by lepe a zajimaveji

ja se priznavam ze se na vzhled divam u vseho co kupuju (ale nejenom na nej) - kdyz uz neco kupuju, tak chci at se mi to i libi. ono to trochu i neco neprimo napovida o kvalite te firmy - pokud si dokaze zaplatit schopne a vkusne designery, tak ma mozna i schopne lidi co delaji vnitrek...

0 xLajků:

200

Re: Hocke aparáty

druid napsal:

pokud si dokaze zaplatit schopne a vkusne designery, tak ma mozna i schopne lidi co delaji vnitrek...

a nebo na ne uz nema. tohohle se zneuziva ani nevis jak smile jako Hocke je na vsecko sam, to ho neomlouva, mohl by klidne dela predni rohoze z nerez plechu, nechavat si lejzrem palit logo, nechavat si gravirovat panely a na CNC frezovat popisky, pouzivat zatezovou kozenku ruznych barev .. ale to uz by byl cenou ponekud jinde smile

0 xLajků: